0
23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Skaitmeniniai sprendimai geomatikoje

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094761126

23.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Vadovėlio "Skaitmeniniai sprendimai geomatikoje" tikslas – pateikti reikalingas teorines ir praktines žinias, būtinas studijuojant geodezijos, geodezijos ir kartografijos, inovatyvių sprendimų geomatikoje studijų programų dalykus, susijusius su geomatika.

Leidinyje "Skaitmeniniai sprendimai geomatikoje" pateikiama geomatikos termino samprata, nagrinėjami aktualiausi fotogrametrijos – matavimo technologijos mokslo – teoriniai ir praktiniai aspektai. Išsamiai apžvelgiami integruotos geoinformacinės sistemos technologiniai ypatumai, aprašoma Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūra ir Žemės informacinės sistemos struktūra, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir Europos Sąjungos rekomendacijomis, analizuojami aktualiausi nekilnojamojo daikto kadastro duomenų bylos formavimo, taikant geoinformacinių sistemų technologijas, teoriniai ir praktiniai aspektai. Nagrinėjami geomatikoje taikomais matavimų metodais gautiems duomenims kaupti ir saugoti naudojamų duomenų bazių sudarymo principai, analizuojami galimi duomenų organizavimo modeliai ir normalizavimo procesai, duomenų bazės sudarymo principai.

Vadovėlis "Skaitmeniniai sprendimai geomatikoje" skirtas geodezijos, geodezijos ir kartografijos, inovatyvių sprendimų geomatikoje studijų programų studentams. Juo galės naudotis ir kitų studijų programų studentai, kurių studijos susijusios su geomatika.?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu