0

Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos

  • Leidėjas: Naratyvas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786099577142

2020-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Atvira ir nuoširdi knyga apie žmones „Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos“ – tai 99 pasakojimai apie gyvenimą slapstantis ir atsiveriant, bijant ir išdrįstant, kalbant ir klausantis. Tai pasakojimai apie kitoniškumą, kuriame tiek daug žmogiško bendrumo.

Knyga „Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos“ pristato LGBT + (lesbiečių, gėjų, biseksualių, trans ir kitų asmenų) bendruomenės gyvenimą Lietuvoje. Čia kalba skirtingų profesijų, skirtingų patirčių žmonės, jie pasakoja apie savo džiaugsmus ir rūpesčius, apie supratimą, kad esi kitoks, apie bandymą rasti atsakymus, būti priimtam. Nesvarbu, ar esi teisininkė, ar politologas, ar elektrikas, ar šokėjas – visus gyvenime lydi iššūkiai, vienus didesni, kitus mažesni, tačiau anksčiau ar vėliau ateina supratimas, kad tikroji laisvė slypi tavo viduje. Todėl dažnai atvirumas tampa raktu į laimę.


„Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos“ yra pirmoji R. Zabarausko knyga, kurią jis sukūrė drauge su fotografe Arcana Femina. Knygoje rasite LGBT+ žmonių istorijas ir jų portretus. Pats autorius teigia, kad knyga nėra skirta ką nors įtikinti ar pakeisti žmonių požiūrį, tai tiesiog įdomios istorijos, kurios padės susipažinti su jų herojais.


Abu knygos autoriai taip pat yra ir jos herojai, kurie papasakoja savo istorijas, savo vizijas – kokią Lietuvą jie norėtų matyti, su kokiais sunkumais ar išbandymais jau susidūrė ir ko tikisi ateityje. Jie įvertina socialinę, kultūrinę ir politinę atmosferą, kuri lėmė, kad atsirado tokia knyga.  


Knygos pabaigoje taip pat rasite ir pagrindinių terminų žodynėlį, kuris padės lengviau suvokti žmonių lytinės tapatybės įvairovę ir išsiaiškinti tikslias įvairių žodžių reikšmes.


Romas Zabarauskas (g. 1990) – režisierius, scenaristas ir prodiuseris. Savo filmuose dažnai imasi sudėtingų įvairovės, kitoniškumo, tapatybės temų, nebijo reikšti ir kvestionuoti politinių idėjų. Debiutavo trumpametražiu filmu „Porno melodrama“, vėliau sukūrė filmus „Streikas“, „Nuo Lietuvos nepabėgsi“. Neslepiantis to, kad yra gėjus, R. Zabarauskas nuolat kovoja su homofobijos apraiškomis mūsų šalyje.


Arcana Femina (tikrasis vardas Samanta Matuizaitė) studijuodama Vilniaus Dizaino kolegijoje, Taikomosios fotografijos katedroje ėmė fotografuoti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius transseksualus, gėjus ir lesbietes, surengė keletą parodų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu