0

Lietuvių patarlės ir priežodžiai

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių patarlės ir priežodžiai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 238
  • ISBN ar kodas: 9786094404269

2020-10-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių patarlės ir priežodžiai" aprašymas

“Nėra namų be dūmų”, “Kaip pasiklosi, taip išmiegosi”, “Kaip šauksi, taip atsilieps” – tai švelniu humoru, neįkyria didaktika ir giliu žmogaus sielos pažinimu pasižyminti, lietuvių patarlėse ir priežodžiuose užrašyta universali liaudies išmintis. Patarlėmis paprastai ko nors pamokoma ar patariama, priežodžiais nusakomi tipiniai situacijų, daiktų ar žmonių požymiai. Šiame Prano Sasnausko sudarytame rinkinyje "Lietuvių patarlės ir priežodžiai" rasite daugybę pagal abėcėlę suskirstytų lietuvių liaudies išminties perliukų. Daugybė jų – gerai žinomų ir neatsiejamai prigijusių mūsų kasdienėje kalboje, tačiau neabejotinai rasite ir dar negirdėtų, bet ne mažiau taiklių posakių.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių patarlės ir priežodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sakmės, padavimai, liaudies kūryba

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių patarlės ir priežodžiai, kurį parašė Pranas Sasnauskas. Siūlome ne tik išsamų Lietuvių patarlės ir priežodžiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pranas Sasnauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių patarlės ir priežodžiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių patarlės ir priežodžiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių patarlės ir priežodžiai" perkama kartu