0
Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai
9.99 InStock

Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai

  • Nuolaida knygai -21%
3.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-09-02 turiu 3 sio kunigo pamokslu knygas kurios man dave atsakymus i daugeli klausimu..esu jam itin dekinga

ingrida

Informacija

Sekmadienio SMS. Mažieji tekstai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094664205

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Nuo senų laikų varpų gausmas kviesdavo žmones draugėn. Tačiau dabar, kai tiek daug triukšmo, žmogaus širdžiai reikia naujų šauklių į Bažnyčią. Jei išsiruoši į žvejybą, labai svarbu žinoti žuvingas vietas, jei grybauti – grybingas. O jei ieškai dvasinių lobių, neišsemiamu lobynu tampa Dievo Žodis, suvirpinantis giliausias žmogaus sielos stygas. Kvietimas į Sekmadienį – tai lyg trumpos kelio nuorodos, lyg blyksniai, nušviečiantys evangelijų kelius. Pirmuosius SMS kvietimus siųsdavau patiems artimiausiems draugams, bet jie nuraibuliavo tūkstančiams... Net pasiklausyti pamokslo negalintys ateiti prašydavo neišbraukti iš kviečiamųjų į sekmadienį sąrašų, nes neretai atsiųsta mintis lydėdavo visą savaitę lyg mini pamokslas. Šie kvietimai tapo ir Ramintojos bendruomenės varpais, subūrusiais į gyvąją bažnyčią."
Kunigas Algirdas Toliatas

Algirdo Toliato vardą Lietuvoje jau seniai žino ne tik uolūs tikintieji, bet ir visi bent kiek besidomintys dvasiniu gyvenimu ar ieškantys atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus. A. Toliato knyga „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“ – tai išskirtinių kunigo kvietimų į sekmadienio mišias rinkinys.

Knygos „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“ autorius, kunigas Algirdas Toliatas primena, kad nuo seniausių laikų bažnyčia ieškojo būdų, kaip pakviesti žmones į mišias. Anksčiau tai buvo varpų dūžiai, kurie, be abejo, skamba ir dabar, tačiau A. Toliatas įsitikinęs, kad šiuolaikiniams žmonėms reikia ir kitokių kvietimų.

Trumpi blyksniai, ištraukos iš evangelijos, Dievo žodis, kviečiantis susimąstyti, nurodantis kelią į vietą, kurioje galima rasti atsakymus. Būtent tai A. Toliatas pradėjo rašyti trumpuose kvietimuose į mišias. Iš pradžių tik artimiausiems draugams, tačiau netrukus tos žinutės jau buvo skaitomos tūkstančių kitų.

A. Toliato siunčiamų kvietimų, tarsi mažų šviesos spindulėlių, užburiančių ir sukuriančių išskirtinę ramybę visai dienai, laukdavo daugybė žmonių. Net ir tie, kurie negalėdavo dalyvauti mišiose, prašydavo siųsti jiems kvietimus. Tai buvo lyg mažas pamokslas, atstodavęs sekmadienines mišias ir lydėdavęs visą savaitę; kelrodė žvaigždė, klaidžiojantiems tarp darbų, pareigų ir prievolių; priminimas, kad yra kur kas svarbesnių dalykų nei kasdienis skubėjimas nežinia kur.

Būtent tokie kvietimai surinkti knygoje „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“, kuri gali tapti trumpa šiuolaikinės biblijos versija, mielai atsiverčiama vakarais atsigulus į lovą ar rytais, ieškant įkvėpimo naujai dienai.

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“, 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas“, o 2018 m. – trečiąją knygą „Šeštas jausmas yra pirmas“.

Apie A. Toliato gebėjimą prisibelsti į žmogaus sielą liudija daugybė tikinčiųjų, einančių klausyti jo pamokslų ir nemažai žinomų, gerbiamų šalies žmonių, kurie vertina kunigo žodinę ir rašytinę kūrybą. Filosofas, eseistas, visuomenės veikėjas Leonidas Donskis A. Toliato pamokslus vertino kaip „XXI amžiaus kunigo kreipimąsi į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius“. Filosofo teigimu, jis ir pats panašiais žodžiais mėgintų pažadinti artimo žmogaus tikėjimą.

2019-09-02 turiu 3 sio kunigo pamokslu knygas kurios man dave atsakymus i daugeli klausimu..esu jam itin dekinga

ingrida

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu