0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis


2021-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis" aprašymas
Atlantų lobių raktas yra du antspaudai.

Pirmas nurodys antrą ir nuves į dugną, kur ilsisi akis.Antras atvers slaptas duris. Tikri archeologijos paslapčių mėgėjai – Bartekas, Anė, Merė Džeinė, Džimas ir Martinas – atkeliauja į Graikiją, nusiteikę puikiai ir ramiai praleisti atostogas, tačiau reikalai pakrypsta kiek kita linkme. Į Santorino salą atvyksta garsus profesorius, atliekantis archeologinius tyrinėjimus. Tačiau sumanūs vaikai nujaučia, kad šio ketinimai nėra tokie jau kilnūs.


Bet ar gali būti, kad Atlantida iš tiesų egzistavo? Ar gali būti, kad garsieji atlantų lobiai visai ne mitas? Ar vaikams pavyks padaryti atradimą, dėl kurio teks perrašyti visus istorijos vadovėlius iš naujo? Kol suras atsakymus į visus klausimus, jiems teks įminti ne vieną sumaniųjų atlantų paliktą mįslę.?


Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila


Parašykite atsiliepimą apie "Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis, kurį parašė Agnieszka Stelmaszyk. Siūlome ne tik išsamų Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnieszka Stelmaszyk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis" perkama kartu