0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis" aprašymas

Dar viena nepaprastų nuotykių ir įdomybių kupina istorija iš lenkų rašytojos Agnieszkos Stelmaszyk Lobių ieškotojų serijos – „Lobių ieškotojai 3. Didžioji Magistro paslaptis“.


Tikri archeologijos paslapčių mėgėjai – Bartekas, Anė, Merė Džeinė, Džimas ir Martinas jau svajojo apie atostogas: pievas, miškus ir vyšnias, kurias valgytų tiesiai nuo medžio. Tai turėjo būti puikios ir tingios atostogos. Tačiau tikriems nuotykių mėgėjams lemta atostogauti gliaudant sudėtingas mįsles ir... ieškant lobio!


Sumaniesiems ir energingiems archeologų vaikams Anei ir Bartekui Ostrovskiams istorinės paslaptys tapo tiesiog kasdiene duona. O smagiausiose paieškose ir paslapčių labirintuose juos dabar lydi ir neklaužados dvyniai Džimas ir Martinas bei jų gudrioji sesuo Merė Džeinė.


Vos pasibaigus penkiukės nuotykiams Graikijoje, jiems tenka nerti į viduramžių laikus gimtojoje Lenkijoje. Viskas prasideda, kai dėdė Ričardas pilyje randa seną žemėlapį. Kažkas visus draugus uždaro paslaptingoje pilies menėje. Kas norėjo juos čia palikti ir kodėl?


Vaikai šį kartą ieškos stebuklingojo relikvijoriaus ir didžiojo Magistro lobio. O gal šis lobis tėra gudriai paspęsti spąstai jauniesiems archeologams? Tačiau jiems ant kulnų lips turtų trokštantys nusikaltėliai. Kas iš tiesų yra tie žmonės, kurie tikina, jog veikia Kryžiuočių ordino vardu? Šioje istorijoje pernelyg daug veikėjų ir atrodo, kad jie visiškai nesusiję. Kurie iš jų yra draugai, o kurie išdavikai? Pasirodo, paslapčių turi visi...


Knygoje „Lobių ieškotojai. Didžioji Magistro paslaptis“ jaunųjų archeologų penketukui teks nukeliauti į daugybę istorinių vietų ir sužinoti nemažai naujų faktų, kad galiausiai prisikastų prie tiesos.


Agnieszka Stelmaszyk (g. 1976 m.) – lenkų vaikų ir jaunimo rašytoja. Būdama maža svajojo tapti gydytoja ar gamtininke, vėliau svajojo apie archeologės ir net dailininkės karjerą. Tačiau rado save tik pradėjusi rašyti. Ji pati sako, jog labiausiai ją žavi galimybė žaisti su veikėjais ir bent akimirkai tapti kažkuo kitu. Rašytojos mama buvo biologijos mokytoja, todėl vaikystėje ji daug laiko praleido domėdamasi šiuo mokslu ir sako, jog gamta ją žavi iki šiol. Gamta, kelionės ir detektyvinės istorijos – didžiausia A. Stelmaszyk aistra. Pati rašytoja pagal profesiją taip pat yra mokytoja, tačiau šio darbo niekuomet nedirbo.


„Sunku pasakyti, kodėl pradėjau rašyti vaikams. Greičiausiai dėl to, kad keisčiausios istorijos nuolat sukosi mano galvoje ir kartą tiesiog pradėjau jas lieti ant popieriaus. Šiais laikais tikrai nelengva sudominti jauną skaitytoją. Labai sunku varžytis su žaidimais ir elektroniniais prietaisais. Todėl esu labai laiminga, kai vaikai man rašo, dalijasi įspūdžiais apie perskaitytas mano knygas. Taip pat džiaugiuosi, kai tėvai susitikimuose sako, kad jų vaikai skaitydami „Lobių ieškotojų“ seriją pamėgo skaitymą apskritai ir ėmė ieškoti kitų knygų“.

Agnieszka Stelmaszyk


Iš lenkų kalbos vertė Kazys UscilaParašykite atsiliepimą apie "Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis, kurį parašė Agnieszka Stelmaszyk. Siūlome ne tik išsamų Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnieszka Stelmaszyk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis" perkama kartu