0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas


2021-06-30 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas" aprašymas

– Ši skrynia prakeikta!.. Virš jos kabo... auksinio... drakono... prakeiksmas! Jeigu ją paimsi, visi žūsite! – sušnabždėjo iš paskutiniųjų, vėl neteko sąmonės ir išleido paskutinį atodūsį.

Kai esi tikras nuotykių mėgėjas, atrodo, kad beprotiški nutikimai tiesiog patys tave susiranda. Taip nutinka ir Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kurie jau seniai pagarsėję savo gebėjimais atskleisti ne vieną nusikaltimą. Nenuostabu – vienąkart susižavėjęs istorijos ir archeologijos slėpiniais, tampi itin pastabus detalėms. Tad kai iš aukciono ir muziejaus pavagiami japonų paveikslai, vaikai greitai susipranta, kad šie sutapimai tikrai ne atsitiktinumas...

Tai istorija ne tik apie praeities galvosūkius ir teisybės paieškas, bet ir apie nepaprastus išbandymus, kurie ne taip sunkiai įveikiami, kai turi tikrų bendraminčių draugų.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys UscilaParašykite atsiliepimą apie "Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas, kurį parašė Agnieszka Stelmaszyk. Siūlome ne tik išsamų Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnieszka Stelmaszyk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas" perkama kartu