Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė

Kaina: 8,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė" aprašymas

– Stipriai laikykitės, nusileidimas bus kietas!
Jis gerai žinojo, kad šio siauro, paparčių prižėlusio rėželio nepakaks sklandžiai nutūpti. Iš teisybės, jis apskritai netiko lėktuvui nusileisti.
Anė su panele Ofelija palenkė galvas virš kelių ir pasirinko gelbėjimosi padėtį.

Troškimas surasti paslaptingąjį Deimantų slėnį, kurio beieškodamas lordas Artūras Kavendišas visai išėjo iš proto, archeologijos mylėtojams Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kaip jau įprasta, atneša kupiną išbandymų nuotykį. Taip jie atkeliauja į tolimąją Australiją! O šiame gamtininkų rojumi vadinamame žemės kampelyje ne tik be galo karšta, bet ir kiek baugu – negali žinoti, kada būsi užpultas ryklio ar mirtinai pavojingo voro.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys UscilaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė", kurį pristato Agnieszka Stelmaszyk. Siūlome ne tik išsamų "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnieszka Stelmaszyk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė" perkama kartu