⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Manęs nėra

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Manęs nėra" aprašymas

Kai tėvai pasako Motiejui, kad turės BROLIUKĄ, jis labai nusimena.
Jau verčiau gautų ŠUNIUKĄ. Su juo būtų daug linksmiau!
Ir tėvais nereiktų dalintis.
Juk nuo šiol visko sumažės perpus – jų meilės, apkabinimų, blynų...
Ar ne visai taip?
Gal su broliu – dvigubai GERIAU?

Kai Motiejus sužino, kad netrukus turės mažą broliuką, nė kiek nenudžiunga. Jam kur kas labiau norėtųsi šuns. Mažylis atima visą tėvų laiką, tad Motiejus pasijunta nereikalingas. Ir sugalvoja planą, kaip tai ištaisyti. Žaisminga ir tuo pačiu jautri istorija apie naujo šeimos nario atsiradimą ir kylančius iššūkius padės vaikams ir tėvams geriau suprasti savo jausmus.

Rašytoja Ignė Zarambaitė skaitytojų ir literatūros kritikų įvertinta už vaikams skirtas knygas „Emilio laiškas“, „Slapta laiškų rašymo agentūra“, „Pašto pelyčių nuotykiai Šiaurėje“, „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Stebuklingi senelio batai“, „Skudurinukė“, „Simas ir jo kalavijas“, „Debesėlis“ bei apysaką paaugliams „Juodavandeniai“. Šią knygą puošia spalvingos dailininkės Ievos Zalepugaitės iliustracijos.


  • Autorius: Ignė Zarambaitė
  • Iliustratorius: Ieva Zalepugaitė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 25,5x28,5, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094418266

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Manęs nėra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Manęs nėra", kurį pristato Ignė Zarambaitė. Siūlome ne tik išsamų "Manęs nėra" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ignė Zarambaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Manęs nėra". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Manęs nėra" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Manęs nėra" perkama kartu