0

Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 12.40 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x22, dėžutėje trys knygutės
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094401213

2020-10-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)" aprašymas

Šioje dailioje dėžutėje "Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)" rasite tris nepaprastai įdomias knygas, skirtas pradedantiems skaityti berniukams.

Kiekvienoje knygoje pateikiami pasakojimai apie futbolą, policininkus, senovės riterius, kurie labai žavi mažuosius skaitytojus.


Pasakojimai surikiuosi tam tikra tvarka: pradžioje pateikiami lengvesni, primenantys pasakos, toliau vis sudėtingesni, skatinantys ugdytis skaitymo įgūdžius, geriau suvokti pasaulį ir jo reiškinius.


Tekstai pateikiami stambiu šriftu ir nesunkiai skaitomi. Gausiai iliustruoti.

Po kiekvieno pasakojimo rasite užduočių ir klausimynų, kurie įtvirtins tai, ką mažieji skaitė, patikrins, ar berniukai suprato tekstus.


Iš vokiečių kalbos vertė Jūratė Baltušienė

Parašykite atsiliepimą apie "Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mano pirmųjų skaitinių dėžutė (futbolas, policininkai, riteriai)" perkama kartu