⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Lauko peliukas Spirgis nenuleidžia letenėlių, likęs be būsto ir be maisto atsargų, ir laimingai sotus ir apvalutis sulaukia pavasario. Lepūnėlis Meškis susipažįsta su benamiu šunimu Sargiu: šio gyvenimas sunkus, todėl jis rūpinasi tik savimi. Rudnosiukas ir Mėta išeina pasivaikščioti po mišką niekam nieko nesakę.... ir randa brangenybių skrynią.

Aštuoni pasakojimai apie žvėrelius, kurie ką tik atrado pasaulį ir negali juo atsistebėti. Pasakų knygelė vaikams nuo 3 metų su žaviais paveikslėliais.

Kad vaikui knyga nenusibostų, skaitydamas jis gali daryti pertraukėles ir atsakyti į klausimus ( ne tik apie perskaitytą tekstą, bet ir apie savo gyvenimo įvykius), kurie pateikti po kiekvienos istorijos. Paskutinis puslapis moko vaikus kūrybingai panaudoti perskaitytas istorijas žaidžiant.


  • Autorius: Ingrid Pabst
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078654-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)", kurį pristato Ingrid Pabst. Siūlome ne tik išsamų "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ingrid Pabst. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Marga žvėrelių vasara (knyga su defektais)" perkama kartu