0

Mašinos ir visa, kas važiuoja

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-08-11 Rasa

Sakykite, kada bus galimybė įsigyti šią nuostabią knygą?

Informacija

Mašinos ir visa, kas važiuoja

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 26x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786090108314

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mašinos ir visa, kas važiuoja" aprašymas
Jau klasika tapusi iliustruota Richard Scarry knygelė su šmaikščiaisiais „Darbėnų“ ir „Ką žmonės dirba visą dieną“ herojais apie įvairiausias transporto priemones: sunkvežimius, garvežį, lenktyninius automobilius, senelės garinį traktorių, kukurūzmobilį.

Iš anglų k. vertė Virgilijus Čepliejus
2018-08-11

Sakykite, kada bus galimybė įsigyti šią nuostabią knygą?

Parašykite atsiliepimą apie "Mašinos ir visa, kas važiuoja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mašinos ir visa, kas važiuoja, kurią skaitytojams dovanoja Richard Scarry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Scarry su knyga Mašinos ir visa, kas važiuoja jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mašinos ir visa, kas važiuoja patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Scarry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mašinos ir visa, kas važiuoja palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mašinos ir visa, kas važiuoja" perkama kartu