0

Matau, kad nori

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Matau, kad nori

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090137956

2020-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matau, kad nori" aprašymas

„Matau, kad nori“ – keistos, juodo humoro ir grotesko kupinos trumpos istorijos, kuriose Kristen Roupenian atvirai kalba apie siaubingą moterų elgesį… ir siaubą, kurį joms tenka patirti. Sudėtingos temos – lytiškumas, seksas, galia – atskleidžiamos šmaikščiai, kartais nejaukiai, bet velniškai įtraukiančiai.

Viena porelė mėgaujasi, kai jiems mylintis jų klausosi bičiulis. Vėliau jie leidžia jam viską pamatyti. Galiausiai – ir sudalyvauti.
Dešimtojo gimtadienio šventė tampa košmaru, kai sukaktuvininkas užsimano „šio to nepadoraus“.
Moteris bibliotekoje randa paslėptą burtų knygą ir išsikviečia savo svajonių vyrą – bevardį nuogalių.
Žmogus, svajoja prisėlinti prie nieko nenutuokiančios žaliaakės, ilgaplaukės, rausvaskruostės kolegės ir... suleisti į ją dantis.

Trumposios prozos kūrinių žanrai ir temos nuolat keičiasi ir evoliucionuoja. Tai pasakojimai apie seksą ir bausmę, kaltę ir pyktį, malonumą ir baimę, galiausiai – apie sukeltą ir patirtą skausmą.

Gąsdina? Bet suteikia malonumą.
Stulbina? Ir kartu atstumia.
Šlykštu? Bet jaudina…

Knygoje pasakojamos istorijos atgyja ir rodo pirštu į tave, ir, kai tik pasijunti nejaukiai, klausia: „Nori šito, ar ne? Matau, kad nori“.

Kristen Roupenian istorijos – tarsi įsibėgėjęs stotelėse nestojantis traukinys. Jas skaitant taip pat neliks laiko atsikvėpti, nes pasakojimas nešte neš, o kelių dešimtmečių trukmės aprašomi įvykiai prabėgs lyg akimirka. Sklandi proza, provokatyvios temos ir juodas humoras – Kristen Roupenian debiutinės rinktinės stiprybė.

Bostone gimusi ir augusi bei Harvarde anglų kalbos daktaro laipsnį įgijusi Kristen Roupenian išgarsėjo 2017 m., kai išspausdino savo apsakymą „Kačių žmogus“ (angl. „Cat Person“). Neeilinis šio teksto populiarumas pelnė autorei milijoninės vertės kontraktą pirmai knygai išleisti, o teises į „Matau, kad nori“ įsigijo „HBO“ – pagal knygoje pasakojamas istorijas numatoma sukurti mini serialą.

„Matau, kad nori“ yra gerai, labai gerai. Tai pradedančiosios rašytojos knyga, žadanti didelius pasiekimus ateityje.“
Vox

„Fantastika ribojasi su magiškuoju realizmu, pasakojimo pobūdis kinta, tiek pirmojo, tiek trečiojo asmens pasakojimo perspektyvos įvaldytos puikiai. <...> Šauniai išbaigta apsakymų rinktinė, kurioje kiekvienas ras kažką sava – kol galiausiai, paaiškės, kad nė nenutuokei to norįs.“
The Independent

Iš anglų kalbos vertė Akvilina Cicėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Matau, kad nori"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matau, kad nori, kurią skaitytojams dovanoja Kristen Roupenian. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristen Roupenian su knyga Matau, kad nori jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matau, kad nori patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristen Roupenian. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matau, kad nori palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Matau, kad nori" perkama kartu