0

Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9786098197082

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas" aprašymas
Jis buvo vienas tų dvasingųjų vargdienių, kurių yra Dangaus Karalystė.

„Tikiu į Dievą, nes tikiu į žmogų" - taip lakoniškai, apibendrintai galime nusakyti ne tik teologinę ir filosofinę Maurice'o Zundelio mintį, bet ir jo paties gyvenimą. Šveicarų kunigas Maurice'as Zundelis, produktyvus autorius ir talentingas paskaitininkas, atidus nuodėmklausys, vienas ryškiausių XX a. krikščioniškosios dvasinės literatūros atstovų, tikrai pelnytai gretinamas su katalikiškojo misticizmo gigantais.
Ši knyga "Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas" - tai pirmoji lietuvių skaitytojų pažintis su Maurice'o Zundelio (1897-1975) gyvenimu ir mintimis.

"Kiekvienas yra atsakingas už Kristų, kiekvienas pašauktas atstovauti Jam ir Jį skleisti, tad šiuo požiūriu, nepaisant skirtybių, kiekvienas yra popiežius. Nedvejoju nė sekundės ir pagarbiai klaupiuosi priešais popiežių, nes jis yra nenuneigiamas bažnytinės vienovės sakramentas, tačiau nebus šis priklaupimas tikras, nuoširdus, autentiškas, jeigu nebūsiu pasirengęs su tokia pat pagarba ir su tokiu pat tikėjimu klauptis priešais elgetą, kuris lauks išmaldos, man išėjus iš Vatikano bazilikos."
Maurice Zundel

Claudio Dalia Costa (1968) - esė knygų religine tematika autorius. Gyvena Turino (Italija) provincijoje. Išstudijavęs Maurice'o Zundelio gyvenimą ir veikalus, parašė jo biografiją (2008).

Maurice'as Zundelis (1897-1975) - šveicarų kunigas, mąstytojas, poetas, teologas, filosofas ir mistikas, tačiau visų pirma - laisvas žmogus. Pozityvus, autentiškas, realistas. Jo mintys drąsios, aistringos, sušildančios. Jis vargiai suklasifikuojamas. Vadinamas dvasiniu nuotykiautoju, nes į kelionę Dievo ir žmogaus link leidosi neįprastu būdu, neįprastu ne tik savo metui, drįstu pridurti, kad ir dabartiniam.

Iš italų kalbos vertė Audrius Musteikis

Parašykite atsiliepimą apie "Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Claudio Dalla Costa parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Claudio Dalla Costa tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas" perkama kartu