-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai

2022-10-31 35.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai" aprašymas

Vadovėlis "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai" skirtas aukštųjų mokyklų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Aldona Lasinskaitė - Čerkašina, Alvydas Pavilionis, Vytautas Vaičiuvėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Lasinskaitė - Čerkašina, Alvydas Pavilionis, Vytautas Vaičiuvėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medicinos mikrobiologija ir virusologijos pagrindai" perkama kartu