0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Veiksmo, ironijos ir humoro kupina knyga „Meilės neįmanomybė“ – pirmasis britų rašytojos Hannah Rothschild romanas, jau pakerėjęs daugybę skaitytojų.

Anei Makdy trisdešimt vieneri. Ji gyvena nušiurusiame bute Londone, dirba virėja ir bando atsigauti po skyrybų. Tačiau, atrodo, kad ji vėl susidėjo su netinkamu vaikinu. Vieną dieną ji ieško jam gimtadienio dovanos sendaikčių parduotuvėje. Jos dėmesį patraukia dulkėtas nežinomo autoriaus paveikslas. Ana ne tik nuperka paveikslą, bet ir iš paskutinių menkų santaupų paruošia išskirtinę gimtadienio vakarienę dviems. Tačiau mylimasis taip ir nepasirodo.

Paveikslas lieka jai ir pamažu Anė supranta, jog jis vertas kur kas daugiau nei ji galvojo. Netrukus ją ima persekioti žmonės, kurie padarytų bet ką, kad tik gautų paveikslą: rusų oligarchas, godus šeichas, nesąžiningas prekiautojas meno dirbiniais. Bandydama išsiaiškinti paveikslo istoriją, Anė sužinos daugybę paslapčių ir, galbūt, net suras naują meilę...

Pirmasis rašytojos Hannah Rothschild romanas „Meilės neįmanomybė“ – tai nuodėmingai juokinga, įtraukianti ir įdomių įžvalgų kupina istorija. Šmaikštus pasakojimas ir spalvingi veikėjų charakteriai nukelia skaitytoją į Londono aukciono užkulisius, į slaptą meno prekiautojų pasaulį, nepamirštamas aštuonioliktojo amžiaus puotas ir... į kuklius namus Berlyne.

„Perskaitoma vienu ypu, nepaprastai džiuginanti knyga.“
Library Journal

„Siautulys meno pasaulyje... Autorė supranta, kaip sužmoginti meną... jos kūryboje daug proto ir širdies.“
The Economist

„Nors šis romanas nukelia į tamsiausias iš tamsių vietų, jis yra nepaprastai skoningas.“
The Times

„Meilės neįmanomybė“ yra džiaugsminga ir įkvepianti rimtų malonumų fiesta. Skaityti šią knygą tai lyg nusiaubti prabangiausią konditerijos parduotuvę – kūrybiškumas stebina ir jaudina, tačiau labiausiai trokštate, kad skanumynai nesibaigtų.“
Elizabeth Gilbert, rašytoja, knygos „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė

Hannah Rothschild (g. 1962 m.) – britų rašytoja, dokumentinių filmų kūrėja, verslininkė. Taip pat ji vadovauja keletui filantropų organizacijų ir muziejų, dalyvauja jų veikloje, aktyviai domisi menu. Ji išleido savo biografiją Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose ir dar septyniose šalyse. Pirmasis romanas „Meilės neįmanomybė“ sulaukė pripažinimo ir apdovanojimų, buvo išversta į daugiau nei 10 užsienio kalbų ir pradėtas ekranizuoti.

Jos dokumentiniai filmai rodomi BBC, HBO ir dalyvauja daugybėje kino festivalių.


  • Autorius: Hannah Rotschild
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 583
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663871-BR
  • Vertėjas: Mėta Žukaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)", kurią skaitytojams dovanoja Hannah Rotschild. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hannah Rotschild su knyga "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hannah Rotschild. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilės neįmanomybė (knyga su defektais)" perkama kartu