0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Merė Popins

5.0
(10 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-08 Dovilė

Pamenu svajodavau kad pas mus atvyktų Merė Popins. nes man kaip viresnei sesiei reikėdavo nuolat prižiūrėti broliuką. :)


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.69 SoldOut

Knygos "Merė Popins" aprašymas

"Merė Popins" - tai knyga apie neprilygstamąją auklę Merę Popins ir jos nuotykius Vyšnių gatvelėje kartu su vaikais Maiklu ir Džeine bei dvynukais Džonu ir Barbara.


Vos tik Merė Popins praveria Vyšnių gatvelės septyniolikto namo duris, ima dėtis tokie keisti dalykai, kad vaikai jau tą pačią dieną pareiškia: „Mere Popins, tu niekada neišeik iš mūsų, gerai?“


Knygos apie Merę Popins anglų vaikų rašytojai Pamelai Lindon Trevers pelnė pasaulinę šlovę. Kartu su šių knygų iliustruotoja Mere Šepard ji sukūrė kūrinius, kurie jau seniai yra tapę vaikų literatūros klasika ir gražiai papuošia pasaulinės vaikų literatūros aukso fondą.


Iš anglų kalbos vertė Auksė Mardosaitė, iliustravo Mary Shepard

TURINYS

TURINYS


I. Rytų vėjas / 7

II. Poilsio diena / 21

III. Juoko dujos / 33

IV. Panelė Vieversė ir Endrius / 52

V. Šokanti karvė / 67

VI. Netikęs antradienis / 83

VII. Paukštininkė / 104

VIII. Ponia Kori / 113

IX. Pasakojimas apie Džoną ir Barborą / 134

X. Pilnatis / 149

XI. Kalėdų pirkiniai / 175

XII. Vakarų vėjas / 192

  • Pavadinimas originalo kalba: Mary Poppins
  • Autorius: P. L. Travers
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883357

2021-09-08

Pamenu svajodavau kad pas mus atvyktų Merė Popins. nes man kaip viresnei sesiei reikėdavo nuolat prižiūrėti broliuką. :)

2021-09-06

Pamenu kaip mama mums su broliu skaitydavo Merę Popins, per vasaros atostogas, kai norėdavo kad miegotumėm pietų miego. o mes klausydavom ir visai negalvodavom apie miegą. :)

2021-08-26

Taip gera knygų pagalba prisiminti vaikystę ir išgyventi dar kartą patirtus nuotykius kartu su vaikais. Tokios istorijos nemarios ir visų labai mylimos.

2021-08-26

Legendinės auklės nuotykiai su kuria laiką praleisti norėtų kiekvienas pasaulio mažasis skaitytojas.

2021-08-24

Knyga skaityta ne kartą ir ne du, viena mylimiausių dukrelės knygų, o visai neseniai pažiūrėjome ir filmą, buvo labai smagu stebėti “gyvai” įkūnytą personažą. :)

2021-08-24

Tas neaprėpiamas ir spalvingas fantazijų pasaulis… Klasikinės, visų laikų populiariausios knygos vaikams geriausia, ką galite pasiūlyti savo atžalai.

2021-08-17

Miela maža magijos dalelė. Man patinka skaityti šią knygą su savo vaikais.

2021-08-10

Man tai buvo vaikystėje mėgstamiausia knyga. O dabar skaitau savo dukrytei, Barbaros vardą pakeičiu skaitydama į Barboros, Džono į pusbrolio Jono ir negaliu atsidžiaugti kaip patinka dukrytei.

2021-07-15

Dukrytė apsėsta Merės ir šios knygos. Vis klausia, ar ir ji galėtų turėti tokią auklę. Net ir aš norėčiau.

2021-07-15

Ak, jei kiekvienas turėtume po tokią superturbo auklę, kaip Merė… Vienas malonumas būtų auginti vaikus :D

Parašykite atsiliepimą apie "Merė Popins"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Merė Popins", kurį parašė P. L. Travers. Siūlome ne tik išsamų "Merė Popins" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido P. L. Travers. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Merė Popins". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Merė Popins" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Merė Popins" perkama kartu