TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mergaitė, atsigėrusi mėnulio

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-10 Kamilė

Norėčiau būti žvaigždžių vaikas.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.79 SoldOut

Knygos "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio" aprašymas

Magiška istorija apie tikrą gėrį ir kovą už jį. „Mergaitė, atsigėrusi mėnulio“ - tai amerikiečių rašytojos Kelly Barnhill pasakojimas, kuriame susipina gražiausių stebuklinių pasakų motyvai ir meistriškai atskleisti veikėjų charakteriai.

Kasmet Protektorato miesto gyventojai paaukoja vieną kūdikį – palieka jį miške gyvenančiai raganai. Jie tikisi, kad ši auka apsaugos miestą nuo piktosios raganos ir jos kerų. Tačiau jie nežino, kad miško ragana iš tiesų yra visai gera ir maloni. Ji gyvena drauge su išmintingu pelkių monstru ir nedideliu drakonu. Paaukotus vaikus ragana pamaitina žvaigždžių šviesa ir atiduoda rūpestingoms šeimoms kitapus miško, kad šie laimingai augtų.

Tačiau vieną kartą ragana netyčia pagirdo jai paliktą mergaitę ne žvaigždžių, o mėnulio šviesa ir taip suteikia paprastai mergaitei nepaprastą galią. Ragana neturi kitos išeities, tik pati auginti mergaitę, kurią papavadina Luna. Kai Lunai sukanka trylika metų, jos magiškos galios ima skleistis ir kelti didžiulį pavojų… Tuo metu Protektorato mieste atsiranda jaunas drąsuolis, pasiryžęs nužudyti raganą ir išlaisvinti žmones.

Būriuojasi mirtį nešantys paukščiai, dunda seniai miegantis ugnikalnis, o aplink klaidžioja moteris tigro širdimi…

„Mergaitė, atsigėrusi mėnulio“ – tai magiška pasaka, įtraukianti į stebuklų kupiną, laisve alsuojantį pasakojimą, mokantį gėrio ir ryžto.

„Knyga, kurios neįmanoma paleisti iš rankų. „Mergaitė, atsigėrusi mėnulio“ yra tokia pat jaudinanti ir sodri kaip klasika tapę „Piteris Penas“ ar „Ozo šalies burtininkas“.
The New York Times

„Garantuotai sužavės, pakerės ir užburs. Ši netradicinė pasaka yra praturtinta tradiciniais motyvais, grėsmingais ir labai mielais veikėjais, magiškomis detalėmis, puikiu pasakojimo stiliumi ir išlaisvintomis galiomis.“
Kirkus

Kelly Barnhill (g. 1973 m.) – amerikiečių rašytoja, kurianti istorijas vaikams. Knyga „Mergaitė, atsigėrusi mėnulio“ 2017 metais pelnė autorei Niuberio medalį. Lietuviškai išleista ir kita puikiai įvertinta jos knyga „Raganos sūnus“.
K. Barnhill taip pat rašo knygas suaugusiems. Ji gyvena Minesotoje su vyru ir trimis vaikais. Yra dirbusi mokytoja, barmene, padavėja, parko prižiūrėtoja, sekretore, yra grojusi gitara bažnyčioje. Pati rašytoja tiki, kad šios patirtys ją paruošė knygų rašymui – būtent tai ji ir daro, ir tuo džiaugiasi. Taip pat ji dirba mokytoja, savanoriauja, bėgioja, stovyklauja, sodininkauja (tiesa, ne itin sėkmingai), eina į žygius ir kepa pyragus.

Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis


  • Autorius: Kelly Barnhill
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415630

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-10

Norėčiau būti žvaigždžių vaikas.

2019-04-26

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio", kurį pristato Kelly Barnhill. Siūlome ne tik išsamų "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kelly Barnhill. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mergaitė, atsigėrusi mėnulio" perkama kartu