0

Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų

Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786094830594

2021-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų" aprašymas

Ieškodamas su vištele Ada jos viščiukų, mažasis skaitytojas lengvai įsimins skaičius, o kartu patirs nepamirštamų nuotykių! 

Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų, kurį parašė Celine Lamour-Crochet. Siūlome ne tik išsamų Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Celine Lamour-Crochet. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mokausi skaičius su Ada. Kaip vištelė ieškojo savo devynių viščiukų" perkama kartu