-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Moteris katė ir jaunas mėnulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.99 SoldOut

Knygos "Moteris katė ir jaunas mėnulis" aprašymas

Rašytoja, žurnalistė Erika Umbrasaitė jau spėjo sužavėti skaitytojus savo knygomis apie Prancūziją ir savo gyvenimą. Knyga „Moteris katė ir jaunas mėnulis“ yra E. Umbrasaitės debiutinės autobiografinės knygos „Vienos krūties istorija“ tęsinys.

Daugiau nei dešimtmetį Prancūzijoje gyvenanti rašytoja vieną dieną tiesiog nusprendė išpildyti savo svajones ir paleisti savo norus, savo viltis į laisvę. Jos debiutinė knyga „Vienos krūties istorija“ pasakoja apie ligą – diagnozę, kurią bijo išgirsti daugelis moterų. Pamačiusi, jog šią knygą skaito net ir nesergančios moterys, autorė nusprendė perleisti ją, papildžiusi keliasdešimčia puslapių apie gyvenimą po ligos, tačiau berašant tų puslapių vis daugėjo, kol galiausiai jie tapo nauja knyga – „Moteris katė ir jaunas mėnulis“

Jei knygoje „Vienos krūties istorija“ E. Umbrasaitė kalbėjo apie ligą, tai knygoje „Moteris katė ir jaunas mėnulis“ Erika Umbrasaitė pasakoja gyvenimą – apie išgyvenimus ir problemas, su kuriomis susiduria daugelis panašaus amžiaus moterų. Ji kalba apie baimę keistis, nerimą dėl prabėgusios jaunystės ir artėjančios senatvės, norą mylėti, nuobodulį, vis labiau įsigalintį poroje. Knygoje aprašomos istorijos tikros, pakeisti tik kai kurių veikėjų vardai. Pasakojama, kaip knygos herojė su šeima išsikelia gyventi į kaimelį Prancūzijoje, įsimyli Paryžių ir susipažįsta su paslaptinguoju Antuanu. Herojės gyvenimą, požiūrį ir net vertybes keičia dramatiški įvykiai – yra šeima, miršta motina. Tačiau visi praradimai išaugina nepaprastus vidinius atradimus.

Erika Umbrasaitė (g. 1970 m.) – žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė, rašytoja. Autorė jau daugiau nei dešimtmetį gyvena Prancūzijoje, vadovauja nedidelei meno galerijai, keliauja, stebi vietos gyvenimą ir, kaip pati sako, mėgaujasi šiandiena ir į nieką nebežiūri rimtai.

Rašytoja debiutavo su autobiografine knyga „Vienos krūties istorija“, kurią parašė pati išgirdusi vėžio diagnozę. Vėliau E. Umbrasaitė išleido šios istorijos tęsinį - knygą „Moteris katė ir jaunas mėnulis“. Įveikusi vėžį, rašytoja nusprendė viską gyvenime pradėti iš naujo. Ji pasiryžo išpildyti seną svajonę ir iškeisti sostinės šurmulį į mažo kaimelio Prancūzijos pietvakariuose ramybę. Apie šią šalį ji svajojo nuo vaikystės ir nusprendė, kad atėjo laikas šį sumanymą įgyvendinti.

Autorės knyga apie Prancūziją „Prancūzija, mon amour“ tapo bestseleriu. Taip pat E. Umbrasaitė yra išleidusi romaną „Paskolink man savo gyvenimą“. Tai vienintelė ne autobiografinė autorės knyga.


  • Autorius: Erika Umbrasaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136997

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Moteris katė ir jaunas mėnulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Moteris katė ir jaunas mėnulis", Erika Umbrasaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erika Umbrasaitė su knyga "Moteris katė ir jaunas mėnulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Moteris katė ir jaunas mėnulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erika Umbrasaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Moteris katė ir jaunas mėnulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Moteris katė ir jaunas mėnulis" perkama kartu