0
Moteris katė ir jaunas mėnulis
9.99 InStock

Moteris katė ir jaunas mėnulis

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Moteris katė ir jaunas mėnulis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090136997

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Rašytoja, žurnalistė Erika Umbrasaitė jau spėjo sužavėti skaitytojus savo knygomis apie Prancūziją ir savo gyvenimą. Knyga „Moteris katė ir jaunas mėnulis“ yra E. Umbrasaitės debiutinės autobiografinės knygos „Vienos krūties istorija“ tęsinys.

Daugiau nei dešimtmetį Prancūzijoje gyvenanti rašytoja vieną dieną tiesiog nusprendė išpildyti savo svajones ir paleisti savo norus, savo viltis į laisvę. Jos debiutinė knyga „Vienos krūties istorija“ pasakoja apie ligą – diagnozę, kurią bijo išgirsti daugelis moterų. Pamačiusi, jog šią knygą skaito net ir nesergančios moterys, autorė nusprendė perleisti ją, papildžiusi keliasdešimčia puslapių apie gyvenimą po ligos, tačiau berašant tų puslapių vis daugėjo, kol galiausiai jie tapo nauja knyga – „Moteris katė ir jaunas mėnulis“

Jei knygoje „Vienos krūties istorija“ E. Umbrasaitė kalbėjo apie ligą, tai knygoje „Moteris katė ir jaunas mėnulis“ Erika Umbrasaitė pasakoja gyvenimą – apie išgyvenimus ir problemas, su kuriomis susiduria daugelis panašaus amžiaus moterų. Ji kalba apie baimę keistis, nerimą dėl prabėgusios jaunystės ir artėjančios senatvės, norą mylėti, nuobodulį, vis labiau įsigalintį poroje. Knygoje aprašomos istorijos tikros, pakeisti tik kai kurių veikėjų vardai. Pasakojama, kaip knygos herojė su šeima išsikelia gyventi į kaimelį Prancūzijoje, įsimyli Paryžių ir susipažįsta su paslaptinguoju Antuanu. Herojės gyvenimą, požiūrį ir net vertybes keičia dramatiški įvykiai – yra šeima, miršta motina. Tačiau visi praradimai išaugina nepaprastus vidinius atradimus.

Erika Umbrasaitė (g. 1970 m.) – žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė, rašytoja. Autorė jau daugiau nei dešimtmetį gyvena Prancūzijoje, vadovauja nedidelei meno galerijai, keliauja, stebi vietos gyvenimą ir, kaip pati sako, mėgaujasi šiandiena ir į nieką nebežiūri rimtai.

Rašytoja debiutavo su autobiografine knyga „Vienos krūties istorija“, kurią parašė pati išgirdusi vėžio diagnozę. Vėliau E. Umbrasaitė išleido šios istorijos tęsinį - knygą „Moteris katė ir jaunas mėnulis“. Įveikusi vėžį, rašytoja nusprendė viską gyvenime pradėti iš naujo. Ji pasiryžo išpildyti seną svajonę ir iškeisti sostinės šurmulį į mažo kaimelio Prancūzijos pietvakariuose ramybę. Apie šią šalį ji svajojo nuo vaikystės ir nusprendė, kad atėjo laikas šį sumanymą įgyvendinti.

Autorės knyga apie Prancūziją „Prancūzija, mon amour“ tapo bestseleriu. Taip pat E. Umbrasaitė yra išleidusi romaną „Paskolink man savo gyvenimą“. Tai vienintelė ne autobiografinė autorės knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu