-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prancūzija Mon amour

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-21 Živilė

Itin vaizdžiai parašyta knyga apie gyvenimo grožį puoselėjančius prancūzus. Erika Umbrasaitė neabejotinai moka dalytis istorijomis ir ne bet kaip, o nuoširdžiai ir šmaikščiai. Tikrai praskaidrino mano vasarą ir atplėšė nuo kasdienių rūpesčių.


2022-08-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prancūzija Mon amour" aprašymas

Art de vivre à la française.Tai – ne kelionių vadovas, vedžiojantis turistą po Prancūzijos slėnius, vynuogynus ir viduramžius menančias pilis. Tai nuoširdus esė rinkinys apie prancūzišką gyvenimo būdą, kuris telpa į vieną paprastą žodį – „šiandien“. Prancūzų menas gyventi, šių žmonių kasdienybė, šventės, džiaugsmai, meilės bei flirto paslaptys – rašytojos Erikos Umbrasaitės knygoje „Prancūzija Mon amour“.


Knyga "[...]atskleis, kodėl ne visada reikia rengtis kaip prancūzėms ir kodėl toks, rodos, paprastas dalykas kaip maisto kultas vienija intelektualią prancūzų tautą, kodėl geriau mirti iš bado, nei antrą kartą įsidėti į lėkštę sūrio, ir kodėl neištikimybė – tai dar ne pasaulio pabaiga. Kodėl kalbėti apie pinigus yra vulgaru, bet riebūs juokeliai apie seksą priimtini net rinktiniuose Paryžiaus salonuose, kodėl Prancūzijoje niekada nebus lyčių karo ir kodėl šalies simbolis – išdidus gaidys, kurio pėdos mėšle"Prancūzija šioje knygoje – užburianti ir kerinti, natūrali ir tikra. Šiame įspūdžių kokteilyje dera snobiškasis Paryžius, lengvas dekadansas ir bohemiško gyvenimo prieskoniai. Pagrindiniai šios knygos veikėjai – nesumeluoti prancūzai. Lėtas mėgavimasis kava ir sviestiniu rageliu, vyno taurė palydint saulę ir stebint praeivius, flirtas, kuris ne ardo šeimas, o suteikia gyvenimui spalvų – tokia E. Umbrasaitės Prancūzija. Anot jos, prancūzai, šie nepataisomi ir arogantiški snobai, ne tik mėgsta pasijuokti iš savęs, bet ir moka kiekvieną dieną paversti švente.


„Prancūzija Mon amour“ moko, kad ekleras su gardžiu kremu, šokolado plytelė ar jaunas meilužis – ne nuodėmė, o gyvenimo malonumai, be kurių jis prėskas ir neįdomus. Ir prancūzai įsitikinę, kad šių kąsnelių ir gurkšnių nereikia atidėlioti rytdienai. E. Umbrasaitės teigimu, iš prancūzų galima daug ko išmokti. Tačiaus svarbiausia pamoka – gyventi čia ir dabar.


Ši knyga – tai platus žvilgsnis, kuriame telpa ir vaikų auklėjimo paslaptys, ir patarimai kaip neperžengti ribų flirtuojant, ir kaip derinti darbą ir asmeninį gyvenimą. O namus prancūzai puošia gėlėmis ne todėl, kad ateis svečiai, bet dėl to, kad jiems patiems taip gražiau. Rėksniai ir bambekliai, bet tuo pačiu mažų gyvenimo malonumų ieškotojai –
taip knygoje „Prancūzija Mon amour“ vaizduojami šalies piliečiai.

Knygos pasakojimas gyvybingas ir įtraukiantis, be to, nuspalvintas gero ir subtilaus prancūziško humoro doze. "Jei pavyks įtikinti, jums gresia pavojus visiems laikams  užsikrėsti
meilės Prancūzijai bacila."„Rašau galvodama ar man pačiai būtų įdomu skaityti šiuos užrašus. Daug ką esu išmetusi į šiukšliadėžę be gailesčio. Todėl ir knygą apie Prancūziją pradėjau beveik prieš penkerius metus, tačiau pabaigti sugebėjau tik šiemet – per keturis mėnesius rašydamas po dvylika valandų per dieną“, – apie knygos atsiradimo aplinkybes pasakojo autorė.


E. Umbrasaitė – rašytoja, žurnalistė ir viešųjų ryšių specialistė, jau beveik dešimtmetį gyvenanti Prancūzijos pietvakariuose. Ten į jos parduotuvėlę užklydusį svečią pasitiks aukšto lygio juvelyrika, namų aksesuarai, reti kvepalai, rankų darbo porcelianas ir dizainerių kurti drabužiai. Laisvalaikiu moteris keliauja ir kolekcionuoja istorijas – iš jų gimė knyga „Prancūzija Mon amour“. Ankstesnės moters knygos „Vienos krūties istorija“ ir „Moteris, katė ir jaunas mėnulis“ vos pasirodžiusios tapo bestseleriais.


„Kai tik jums pritrūks joie de vivre (gyvenimo džiaugsmo), atsiverskite bet kurį skyrių ir skaitykite. O tada, pasisėmę įkvėpimo ir perpratę gyvenimo meno à la française paslaptis, gaminkite – su meile, polėkiu, kartais netgi paniurzgėdami kaip tikri prancūzai ir, be abejo, su mylimu žmogumi“ – taip skaityti šią knygą pataria E. Umbrasaitė.


Naujausia autorės knyga - „Paskolink man savo gyvenimą. Prancūziškos meilės, nemeilės ir kiti prieskoniai“


  • Autorius: Erika Umbrasaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090130254

Kiti taip pat domėjosi


2019-08-21

Itin vaizdžiai parašyta knyga apie gyvenimo grožį puoselėjančius prancūzus. Erika Umbrasaitė neabejotinai moka dalytis istorijomis ir ne bet kaip, o nuoširdžiai ir šmaikščiai. Tikrai praskaidrino mano vasarą ir atplėšė nuo kasdienių rūpesčių.

2019-07-11

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūzija Mon amour"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prancūzija Mon amour", Erika Umbrasaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erika Umbrasaitė su knyga "Prancūzija Mon amour" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prancūzija Mon amour" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erika Umbrasaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prancūzija Mon amour" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prancūzija Mon amour" perkama kartu