0

Muzikalioji karvė Sofija

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Muzikalioji karvė Sofija

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 29x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786099598550

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikalioji karvė Sofija" aprašymas

„Muzikalioji karvė Sofija“ – tai ne tik smagi istorija apie karvę muzikantę, bet ir įkvepiantis bei motyvuojantis pasakojimas visiems, turintiems svajonių, tačiau kartais pritrūkstantiems ryžto ir atkaklumo.


Sofija yra žavinga karvutė, kuri pritardama sau pianinu mėgsta dainuoti. Kiekvieną vakarą daugybė žmonių susirenka paklausyti jos nuostabaus koncerto. Vieną dieną Sofija nugirsta apie rengiamą muzikinį konkursą...


Konkursas vyks vos po kelių dienų dideliame mieste. Sofija dar niekada nebuvo išvykusi iš savo kaimo, bet argi tai svarbu! Apsvaigusi nuo meilės muzikai, karvutė šoka į pirmą traukinį. Ji pasiryžusi prisijungti prie orkestro ir dalyvauti konkurse. Tačiau netrukus Sofija supras, kad talentas kartais yra kliūtis, o ne dovana...


Kaip seksis karvutei Sofijai surasti orkestrą? Kokie nuotykiai ir netikėti iššūkiai jos laukia didžiuliame niekada nematytame mieste? Kaip su muzika susijęs kūno svoris, ūgis, plaukų spalva, ragai ir elegancija?


Esate besimokantis pianistas, tobulėjantis šokėjas, pradedantis poetas, pirmus žingsnius žengiantis akrobatas ir jums trūksta palaikymo? Manote, kad niekada nebūsite pajėgus visko atlikti puikiai? Planuojate mesti? Verčiau paskaitykite „Muzikaliąją karvę Sofiją“ - knygą, kurioje gausu pamokymų, kaip valia, atkaklumas, o kartais ir naivumas padeda neužgesti užsidegimui ir drąsai parodyti visiems savo talentą.


„Muzikalioji karvė Sofija“ – išdykusi ir optimistiška istorija, kuri baigsis garsiais aplodismentais. Tai puiki proga skaitant su vaikais iškelti klausimus ir padiskutuoti apie draugystę, žmonių vertinimą, patyčias, nesėkmes ir atkaklumą.


Pagal šią knygą 2011 metais Lietuvoje buvo sukurtas muzikinis spektaklis „Sofija muzikuoja“, kurį atlieka Klaipėdos kamerinis orkestras. Spektaklio režisierė ir pagrindinio vaidmens atlikėja – aktorė Gintarė Latvėnaitė.Geoffroy de Pennart (g. 1951 m.) yra prancūzų knygų vaikams ir jaunimui autorius ir iliustratorius. Studijavo ekonomiką, kuri nekėlė jam jokio susižavėjimo. 1974 metais baigė Grafikos meno mokyklą ir pradėjo dirbti savarankiškai. Pirmieji jo darbai buvo žemėlapiai, vėliau gaudavo užsakymų iš įvairių leidinių, kol galiausiai ėmė dirbti įvairioms kompanijoms – kuria iliustracijas ir grafinį dizainą reklamoms, mokymams, įmonių vidinės komunikacijos poreikiams. Tai iki dabar yra pagrindinė jo veikla. Knygas vaikams kuria įkvėptas tradicinių pasakų, kurias papasakoja savaip. Gyvena Perigė mieste, Prancūzijoje, su žmona. Turi dvi dukras.


Iš prancūzų kalbos vertė Aurelija Kaušaitė, Radvilė Skrinskaitė, Eglė Genytė

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikalioji karvė Sofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Muzikalioji karvė Sofija, kurį parašė Geoffroy de Pennart. Siūlome ne tik išsamų Muzikalioji karvė Sofija aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Geoffroy de Pennart. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Muzikalioji karvė Sofija. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Muzikalioji karvė Sofija dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Muzikalioji karvė Sofija" perkama kartu