⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą" aprašymas

"Visus 2015 metus popiežius Pranciškus savo tradicinių trečiadienio audiencijų apmąstymus skyrė šeimai. Paprasta, jautria, taiklia kalba jis palietė įvairius šeimos gyvenimo aspektus – nuo pasiruošimo santuokai iki senatvės. Atskleidė kiekvieno šeimos nario – vyro ir žmonos, tėvo ir motinos, brolio ir sesers bei senelių – indėlį į darnios ir laimingos šeimos kūrimą. Nelieka popiežiaus nepastebėtos ir šeimos santykių žaizdos, atsirandančios dėl išorinių aplinkybių: skurdo, ligų, mirties.
Kiekviena katechezė – tarsi spalvingas eskizas, gyvai atvaizduojantis konkretų šeimos gyvenimo atvejį. Jaučiamas tėviškas rūpestis, ganytojo patirtis ir žmogiškas jautrumas, gailestingumo skraiste apgaubiantis jo pamokymus bei paraginimus.
Šios Pranciškaus mintys neprarado aktualumo ir taiklumo. Džiaugiuosi, kad pavyko jas sudėti į vieną leidinį ir nuoširdžiai linkiu, kad jis pasiektų kuo daugiau šeimų ir padėtų joms tęsti dvasinę kelionę savo pašaukimo bei misijos kelyje."

Kardinolas Audrys Juozas Bačkis

  • Autorius: Popiežius Pranciškus
  • Leidėjas: Artuma
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 103
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986461791

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Popiežius Pranciškus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Popiežius Pranciškus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mylėti kaip Dievas. Trečiadienio katechezės apie šeimą" perkama kartu