⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namas žydrame vandenyne

Kaina: 23,29 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 23.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Namas žydrame vandenyne" aprašymas

„Visada turime skirti laiko tam, kas mums patinka. Antraip galime užmiršti būti laimingi.“

Keturiasdešimtmetis Linas Beikeris jau septyniolika metų darbuojasi Jaunųjų magų departamente – Jamadėje. Jis pareigingai vykdo jam skirtas užduotis, lanko stebuklingų savybių turinčių našlaičių prieglaudas, rašo išsamias ataskaitas ir stengiasi nepakliūti viršininkei panelei Dženkins į akis.

Jo gyvenimas pilkas, nuobodus ir vienodas – kaip ir visas pasaulis aplinkui. Bet vieną dieną Linas gauna ypatingą užduotį. Aukščiausioji valdyba nusprendė išsiųsti jį mėnesiui į prieglaudą, kurioje gyvena šeši globotiniai. Valdybos nariai įsitikinę, kad vienas iš vaikų turi tokių galių, kurios leistų sunaikinti visą pasaulį. Linas privalo išsiaiškinti, ar toks pavojus pagrįstas, ir apie tai pranešti vadovams.

Marsijos saloje iš tiesų gyvena šeši ypatingi vaikai, o prieglaudos direktorius Arturas Parnasas yra pasirengęs padaryti viską, kad jie būtų mylimi, saugūs ir laimingi. Jei prireiks, net sudeginti pasaulį. Pasiaukojančios meilės aplinkoje atsidūręs Linas privalo pasirinkti – išduoti Arturo paslaptis arba pirmą kartą nusižengti taisyklėms.

Tačiau galbūt susvetimėjusiam, prietarų ir baimių kaustomam pasauliui kaip tik to ir reikia?

Tarptautiniu bestseleriu tapęs „Namas žydrame vandenyne“ – tai užburianti meilės istorija, meistriškas pasakojimas apie išskirtinę patirtį, apie drąsą pažinti save ir rasti vietą pačioje keisčiausioje šeimoje. Organizacijos „Lambda“ literatūrinį apdovanojimą pelnęs TJ Klune`as kuria naujus šiuolaikinės fantastikos standartus ir prabyla visuomenės paraštėse esančių mažumų balsu.

„Šmaikšti ir gyvybinga, už širdies griebianti fantazija.“
The Washington Post

„Namas žydrame vandenyne“ – tai šiuolaikinė pasaka apie tikrosios prigimties pažinimą, troškimą mylėti ir apsaugoti savo meilę.“
Charlaine Harris

„Ši knyga yra kupina malonaus saldumo ir paguodos, ji labai artima tobulybei. „Namas žydrame vandenyne“ yra klasikinės vaikų literatūros kūrinys, parašytas atsižvelgiant į šių dienų perspektyvą ir aplinkybes, jis skirtas tiek suaugusiems skaitytojams, tiek vaikams.“
Seanan McGuire, The New York Times bestselerių autorė


  • Pavadinimas originalo kalba: The House in the Cerulean Sea
  • Autorius: T.J. Klune
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090156834
  • Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Namas žydrame vandenyne"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Namas žydrame vandenyne", T.J. Klune. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar T.J. Klune su knyga "Namas žydrame vandenyne" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Namas žydrame vandenyne" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė T.J. Klune. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Namas žydrame vandenyne" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Namas žydrame vandenyne" perkama kartu