0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.99 SoldOut
Knygos "(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą" aprašymas
„(Ne)akivaizdus karas“ – knyga, kurioje metodiškai nagrinėjamas informacinis karas ir jo sąveika su masinėmis komunikacijos priemonėmis. Ateities konfliktai – informaciniai karai. Juos analizuoja politologai, karo mokslo specialistai, psichologai ir sociologai, skiriasi tik šių mokslų tyrimo aspektai. Iš kitų karybos rūšių informaciniai karai išsiskiria tuo, kad pritaikomi ne tik karinių konfliktų, bet ir taikos metu, nes informacinio karo agresijos šaltinį sunku nustatyti, jis slepiasi po anonimiškumo kauke, be to, nereikia tiek daug išteklių, negu vykstant industriniams karams. Knygoje pateikiami įvairūs požiūriai į informacinį karą ir sąlygos, lėmusios masinės komunikacijos priemonių vaidmenį informacinei erdvei, pasikeitus tarpusavio konfrontavimo sąlygoms globalioje informacinėje erdvėje, kurios negali riboti jokios valstybės sienos.


Parašykite atsiliepimą apie "(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą (Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą, kurią skaitytojams dovanoja Mantas Martišius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mantas Martišius su knyga (Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga (Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mantas Martišius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą (Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą" perkama kartu