0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Neištikimybė nėra banali

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 7.70 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Neištikimybė nėra banali


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neištikimybė nėra banali" aprašymas

"Neištikimybė nėra banali" - tai knyga apie poros ir kiekvieno žmogaus intymumą.

Kartais manoma, kad neištikimybė – tik žaidimas, tačiau ji gali virsti drama ir išskirti porą ar net išardyti šeimą. Kita vertus, nesantuokiniai ryšiai skatina pasinerti į svajones. Jie mus nukelia į fantazijų ir laisvės pasaulį, kuriame galime užsimiršti.

Kas išdrįsta nepaklusti normai – sulaužyti ištikimybę – ir kodėl? Ką daryti, kai dėl neištikimybės santuoką ištinka krizė? Kaip suvokti svetimavimą? Kuo skiriasi vyrų ir moterų libido? Kaip patirti visą santuokos intymumą? Kokiomis aplinkybėmis reikėtų palikti sutuoktinį? Remdamasis teorinėmis žiniomis ir klinikinio darbo patirtimi, autorius mums įrodo, kad seksologija, palankiai vertinanti papročių laisvėjimą, gali puikiai derėti su psichologija, kuri didelę reikšmę teikia žmonių gebėjimui atsakingai ir pagarbiai mylėti.

Yves Dalpé (Yvas Dalpė) – Kvebeke (Kanada) dirbantis psichologas ir klinikinis seksologas. San Fransisko Žmonių seksualumo tyrimų institute jis gavo seksologijos daktaro laipsnį. Y. Dalpé yra Kvebeko psichologų sąjungos, Seksualumo mokslinių tyrimų draugijos (Society for the Scientific Study of Sexuality) ir Amerikos grupinės psichoterapijos asociacijos (American Group Psychotherapy Association) narys. Jau ne vienus metus skaito paskaitas apie poros santykius ir meilę.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė


  • Autorius: Yves Dalpe
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955232193

Parašykite atsiliepimą apie "Neištikimybė nėra banali"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Yves Dalpe parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Neištikimybė nėra banali, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Neištikimybė nėra banali aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Neištikimybė nėra banali už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Neištikimybė nėra banali? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yves Dalpe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neištikimybė nėra banali" perkama kartu