0

Neištikimybė nėra banali

  • Nuolaida knygai -61%
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 7.70 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Neištikimybė nėra banali

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955232193

2020-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Neištikimybė nėra banali" - tai knyga apie poros ir kiekvieno žmogaus intymumą.

Kartais manoma, kad neištikimybė – tik žaidimas, tačiau ji gali virsti drama ir išskirti porą ar net išardyti šeimą. Kita vertus, nesantuokiniai ryšiai skatina pasinerti į svajones. Jie mus nukelia į fantazijų ir laisvės pasaulį, kuriame galime užsimiršti.

Kas išdrįsta nepaklusti normai – sulaužyti ištikimybę – ir kodėl? Ką daryti, kai dėl neištikimybės santuoką ištinka krizė? Kaip suvokti svetimavimą? Kuo skiriasi vyrų ir moterų libido? Kaip patirti visą santuokos intymumą? Kokiomis aplinkybėmis reikėtų palikti sutuoktinį? Remdamasis teorinėmis žiniomis ir klinikinio darbo patirtimi, autorius mums įrodo, kad seksologija, palankiai vertinanti papročių laisvėjimą, gali puikiai derėti su psichologija, kuri didelę reikšmę teikia žmonių gebėjimui atsakingai ir pagarbiai mylėti.

Yves Dalpé (Yvas Dalpė) – Kvebeke (Kanada) dirbantis psichologas ir klinikinis seksologas. San Fransisko Žmonių seksualumo tyrimų institute jis gavo seksologijos daktaro laipsnį. Y. Dalpé yra Kvebeko psichologų sąjungos, Seksualumo mokslinių tyrimų draugijos (Society for the Scientific Study of Sexuality) ir Amerikos grupinės psichoterapijos asociacijos (American Group Psychotherapy Association) narys. Jau ne vienus metus skaito paskaitas apie poros santykius ir meilę.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu