Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 2,90 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą" aprašymas

Nuo šiandienos iki to neišvengiamo momento tu turi puikią galimybę pranokti viską, ką laikei savimi.
Gali būti mylinčiu, atlaidžiu, drąsiu, aistringu, atsidavusiu, supratingu, sėkmingu, kūrybingu žmogumi, kol tavo laikas šioje Žemėje baigsis.
Gali žvelgti tave supantiems žmonėms į akis ir būti žmogumi, kokiu visada norėjai būti. Tikruoju savimi.
Visa kita tik nusiskundimai.
Velniop praeitį, drąsiai realizuok ateitį, ženk žingsnį ir imkis veiksmų. Susitvarkyk su savimi.
Valdyk savo gyvenimą, priimk tai, kas buvo, valdyk jo kryptį ir tai, ką turi padaryti, kad kasdien pažadintum save ir darytum tai, kas įmanoma.
Ateitis čia. Ką, po galais, ketini dėl jos padaryti?

IŠTRAUKA

– Kas slypi kiekvieno žmogaus šerdyje?

– Mėšlas.

Tikėjaisi kokio nors „Naujojo amžiaus“ stiliaus metafizinio atsakymo apie laisvą dvasią, senovės miškų esybę ar tolimų žvaigždžių dulkių daleles, aplietas pasakiškos energijos srove?

Atmetus visą pozityvumą ir viltis, aiškiai rodo, kad po paviršiumi slypi visiškai kitoks gyvis, visas tas pokalbių mėšlas, jei nori, kažkas ne tokio galingo ar paguodžiančio, kaip mieliau tikime. Ne kažkas blogo ar nedoro, o greičiau ciniško, suvaržyto, pasikartojančio, galiausiai nesuteikiančio pasitenkinimo.

Dalykai, kurie griauna gyvenimą. Tiksliau sakant, jį žlugdo.

Rašydamas šią knygelę, siekiu pagaliau išvilkti į dienos šviesą ir perkeisti visą tą mėšlą, žlugdantį tavo gyvenimą.

Taigi, jei esi pavargęs, sukrėstas, persidirbęs, nemylimas, įstrigęs, dvejojantis, be pinigų, nuobodžiaujantis, išsigandęs, įtarus, piktas, pernelyg susirūpinęs, pernelyg analizuoji, stokoji pasitikėjimo savimi, eini netinkamu keliu ir ne ta kryptimi, pasiekei dugną, įklimpai praeityje, nerimauji dėl ateities, viskuo nusivylei, negali atleisti arba tiesiog įstrigai užburtame rate, tuomet aš esu vyrukas, kurio tau reikia, ir šie puslapiai skirti būtent tau.

Ne, labai rimtai, jie skirti tau. Ne tik perskaityk juos, bet ir pasinaudok!

Atskleiskime pačią viso šio mėšlo esmę ir atsikratykime jo.

Kol nepradėjai galvoti, kad bruku dar vieną „pozityvaus mąstymo“ klišę, kai ką išsiaiškinkime.

Yra priežastis, kodėl ne visiems, norintiems atsikratyti viso mėšlo, pasiteisina patarimas tiesiog pakeisti vidinį monologą, renkantis frazes „aš pakankamai geras“, „aš pakankamai protingas“, „aš esu mylimas“, „galiu tai padaryti“.

Šio požiūrio problema ta, kad jis nepadeda įvardyti viso to šlamšto. Būdamas vienoks, tu negali įveikti problemų taip, kaip tau nepriimtina. Negali išvengti paties proceso. Emociškai tai tolygu prieš atvykstant draugams sušluoti negyvus tarakonus po kilimėliu. Žinoma, iš pažiūros viskas puiku, bet širdyje tu žinai, kad tie tarakonai tebėra.

Ši knyga padės pažvelgti po tuo kilimėliu. Atskleisti tuos paslėptus emocinius tarakonus ir išsilaisvinti, iš tikrųjų būti savimi, o ne apsimetinėti. Be abejo, savo emocinę būklę gali pakeisti veikdamas, per procesą, kurį pristačiau savo pirmoje knygoje “Atsp*sk nuo savęs” , tačiau bendras vardiklis yra kalba.

Jei dabar skaitydamas mintyse svarstai, kaip visa tai tinka sutuoktiniui, tėčiui, viršininkui, pusbroliui ar buvusiajai (arba buvusiajam), nepagavai esmės.

Ši knyga skirta tau ir yra apie tave.

Viskas.

Taigi, kokia ši knyga?

Gali nutikti taip, kad skaitant šią knygą teks atlikti šuolį ir nutraukti dabartinio įsitikinimo grandinę.

Viskas gerai, nemirsi.

Išdrįsk šokti.

Dabar keli patarimai. Retkarčiais galbūt bus įdomu, kaip tau sekasi skaitant šią knygą. Patikrinti pažangą. Rekomenduoju suskaidyti šį procesą į dalis, kad turėtum pakankamai laiko ir galėtum perfiltruoti mano pateikiamą informaciją, užsirašyti tam tikras pastabas, išgryninti, ko tau reikia, įkvėpti oro gurkšnį. Juk šiaip ar taip kalbame apie tavo polinkį į savinaiką. Knygos puslapiuose mes nedūksime domėdamiesi džiaugsmingais tavo širdies troškimais, greičiau jau klaidžiosime analizuodami dešimtmečius trukusią nepageidaujamą nesantaiką, nepasitenkinimą ir nuolatinį kenkimą tam, kas yra gero tavo gyvenime!

Tau gali būti nejauku.

Kai kuriems galbūt atrodys, kad šioje knygoje yra labai daug blogų naujienų.

Ką gi.

Nerasi čia nei vienaragių, nei euforijos, po galais, niekas nesiruošia čia tavęs guosti. Tam yra savas laikas ir vieta. O čia ne vieta ir ne laikas. Tačiau pažadu viena. Jei skaitysi iki galo, apmąstysi ir atskleisi savo pasąmoninius motyvus, pritaikysi pristatytas idėjas ir principus, save pradėsi suprasti geriau nei kada nors anksčiau, ir pagaliau galėsi susigrąžinti gyvenimą.

Pabandom?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Gary John Bishop pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gary John Bishop tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą" perkama kartu