0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Padainuosim mes suėję. Dainynas

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,19 €*
Sutaupote: 0.70 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-29


2021-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Padainuosim mes suėję. Dainynas" aprašymas

Dainynas "Padainuosim mes suėję" primins dainas ir giesmes, dainuotas ir giedotas tarpukariu, pokario ir tautos Atgimimo metais. Tai ir papildoma mokymo priemonė moksleiviams, padėsianti muzikos pamokose ir užklasinėje veikloje siekti meninio ugdymo tikslų

Dainyne - žodžiai ir natos. Natų redaktorius, ilgametis muzikos pedagogas Ipolitas Petrošius dainoms pritaikė tradicinį liaudišką „turavojimą“. Nemaža dalis literatūrinių dainų ir romansų melodijų užrašyta ir spausdinama pirmą kartą.Dainyne "Padainuosim mes suėję" - keturi skyreliai:

- tautinės dainos ir giesmės;

- populiarios lietuvių liaudies dainos;

- lietuvių liaudies rateliai, žaidimai ir vaikų dainos;

- romansai, literatūrinės ir kitos dainos.


Prie žaidimų ir ratelių pridedami jų aprašymai. Dainyne yra ir pasakojimų apie dainas ir jų autorius, nuotraukų, komentarų, kurie, edukologijos mokslų dr. Regimanto Gudelio nuomone, „tarsi potekstės, sukuriančios jausminį foną ir tautiniu požiūriu yra gyvosios kolektyvinės atminties ženklai, simboliai“.


2019-03-29

Parašykite atsiliepimą apie "Padainuosim mes suėję. Dainynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Padainuosim mes suėję. Dainynas", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Irena Mickevičiūtė-Rimgailienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Irena Mickevičiūtė-Rimgailienė su knyga "Padainuosim mes suėję. Dainynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Padainuosim mes suėję. Dainynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Irena Mickevičiūtė-Rimgailienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Padainuosim mes suėję. Dainynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Padainuosim mes suėję. Dainynas" perkama kartu