⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pagrindinės baimės formos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-06 Roberta

Puiki knyga! Skaičiau su pasimėgavimu.


2022-11-30 7.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pagrindinės baimės formos" aprašymas

Psichoanalitiko Fritz Riemann populiariosios psichologijos knyga „Pagrindinės baimės formos“ yra laikoma žanro klasika. Autorius teigia, kad nerimas yra žmogiškas ir kviečia į akistatą su didžiausiomis savo baimėmis.

Knyga „Pagrindinės baimės formos“ yra savistabos šaltinis, siekiantiems suvokti ir susidraugauti su savo baimėmis. Autorius aptaria pagrindines baimės formas, tokias kaip įsipareigojimo baimė, tapimo savimi baimė, pokyčių baimė, baimė būti nemylimam, baimė mirti. Taip pat psichoanalitikas analizuoja asmenybės tipus atsižvelgdamas į žmogų formavusią patirtį.

Baimė yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Per visą istoriją žmonės bando atrasti naujus būdus jai sumažinti ar įveikti. Ir vis dar gaji iliuzija, kad galime gyventi gyvenimą be baimės. Daug asmenų su nerimu kovoja neracionaliais būdais. Iš to kyla įvairios fobijos, isterija, per didelis prieraišumas, neigiamo elgesio toleravimas, pavojų paieškos ir kitos pasekmės.

Fritz Riemann parašė knygą, siekdamas padėti suprasti save ir kitų žmonių baimes. Remdamasis pagrindinėmis baimės formomis jis pateikia gilių psichoanalitinių įžvalgų, kaip su jomis kovoti. Autorius teigia, kad gebėjimas priimti ir įveikti nerimą yra žingsnis brandos link, o knygos skaitytojai ras daug atsakymų ne tik apie savo, bet ir apie aplinkinių elgesį.

Pirmasis knygos „Pagrindinės baimės formos“ leidimas pasirodė 1961-ais metais ir vis dar yra tarp populiariausių ir geriausiai vertinamų populiariosios psichologijos leidinių.

Fritz Riemann (1902-1979) – vokiečių psichologas, psichoanalitikas, autorius, vienas iš Miuncheno Psichologinių tyrimų ir psichoterapijos instituto įkūrėjų, taip pat Niujorko Amerikos Amerikos psichoanalizės ir dinaminės psichiatrijos akademijos garbės narys. Fritz Riemann yra išleidęs keturias psichologijos knygas bei dvi apie astrologiją – sritį, kuria taip pat itin aktyviai domėjosi. Jo paties teigimu, astrologija turėjo didelės įtakos psichoterapiniam darbui.

Iš vokiečių kalbos vertė Loreta Anilionytė Lozuraitienė

Domina populiarioji psichologija? Raginame knygą įsigyti internetu. Rūpi kitos temos? Online knygyne pirkti rasite ne tik dalykinių, bet ir grožinės literatūros knygų su nenuspėjamais siužetais bei įdomiais veikėjais. Trumpi aprašymai, santraukos, virtualios ištraukos ar puslapių skaičius – informacija, kuri padeda rinktis. Taip pat tą padaryti leidžia atsiliepimai ir skaitytojų apžvalgos. Norite leidinių įsigyti pigiau? Patikrinkite kainas išpardavimų ir akcijų metu!


  • Pavadinimas originalo kalba: Grundformen der Angst
  • Autorius: Fritz Riemann
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145364
  • Vertėjas: vokiečių
  • Iš kokios kalbos versta: Loreta Anilionytė

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-06

Puiki knyga! Skaičiau su pasimėgavimu.

2021-04-26

Man iš tikrųjų labai patiko ši knyga. Dažniausiai manau, kad ne grožinė literatūra yra per sausa, tačiau šioje knygoje, kiekviena pastraipa buvo parašyta įtraukiančiai, ir žinoma, pagrįsta moksliniais faktais. Prieš skaitydama šią knygą jau esu domėjusis baimės tematika ir skaičiusi mokslinių straipsnių, tačiau net ir neturint ankstesnių žinių ši knyga būtų buvusi suprantama!

Parašykite atsiliepimą apie "Pagrindinės baimės formos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Fritz Riemann pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pagrindinės baimės formos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pagrindinės baimės formos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pagrindinės baimės formos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pagrindinės baimės formos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fritz Riemann tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pagrindinės baimės formos" perkama kartu