0

Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas

  • Nauja knyga
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9786094544132

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas " aprašymas

Sunki onkologinė liga keičia gyvenimą, atneša į žmogaus patirtį skausmą, nerimą ir dvasinį pasimetimą. Tai - nemalonūs sensoriniai ir emociniai potyriai. Skausmo malšinimas yra viena iš pagrindinių grandžių gydant sergančius onkologinėmis ligomis paliatyviuosius pacientus, nes skausmas pacientams sukelia didžiausią kančią. Albertas Šveiceris (Albert Schweitzer, 1875-1965) teigia, kad skausmas yra žmonijai daug baisesnis negu pati mirtis. Vėžiu sergantiems pacientams svarbu užtikrinti tinkamo gydymo vaistais ir slaugos vientisumą kvalifikuotai malšinant skausmo simptomus. Pagrindinė skausmo malšinimo ir kitų simptomų gydymo sąlyga - dėmesys ir pagalbos priartinimas prie paciento.

Viena didžiausių ligonių baimės priežasčių yra tai, kad liga siejama su skausmu. Įrodyta, kad vėžio diagnozės nustatymo metu skausmą kenčia net 20-50 proc. pacientų, o ligai išplitus jų skaičius padidėja iki 75- 80 proc. Pasaulyje kasdien nuo onkologinių ligų sukelto skausmo kenčia apie 4 mln. žmonių.

Skausmo suvokimui didelės įtakos turi tam tikri veiksniai: nerimas, baimė, bendravimo sutrikimai, netikrumas, nepageidaujamas vaistų poveikis, pyktis, kaltė. Todėl paliatyviojoje pagalboje skausmas turėtų būti malšinamas kompleksiškai, atsižvelgiant į ligonio pagrindinę ir gretutines ligas bei psichologinius, socialinius ir dvasinius sutrikimus.

Skausmo potyris gali sukelti ar apsunkinti kitas sveikatos problemas, susijusias su bet kuria viena ar visomis kitomis priežastimis: psichologinėmis, dvasinėmis, socialinėmis. Šių tarpusavio ryšių svarba yra tai, kad kiti kančios komponentai nebus pašalinti tol, kol nebus sėkmingai numalšintas skausmas. Ir priešingai, skausmo potyrį gali apsunkinti kitos problemos, susijusios su kitomis kančios priežastimis.

Parašykite atsiliepimą apie "Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Arvydas Šeškevičius, Danguolė Ruževičienė, Liuda Brogienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Šeškevičius, Danguolė Ruževičienė, Liuda Brogienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Paliatyvioji medicina. Skausmo gydymas " perkama kartu