0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pamišėlio kerštas

Kaina internetu: 1,59 €
Kaina knygyne: 1,79 €*
Sutaupote: 0.20 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pamišėlio kerštas


2021-08-31 1.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pamišėlio kerštas" aprašymas
"Pamišėlio kerštas" - fantastinis romanas.

Pragariškas iš dangaus krintančių nežinomų objektų lietus net naujai išrinktąjį JAV Prezidentą privertė slėptis giliai po žeme įrengtoje slėptuvėje.

Gal tai koks nepaskelbtas ufonautų karas?
Ir kas jį galėtų sustabdyti, jei vienas po kito daužomi Amerikos miestai?

Tik Remas ir Čiunas sugebės išgelbėti Ameriką. Tik jie vieni stos prieš įsisiutėjusį pamišėlį diktatorių ir prieš visažinį galingą kompiuterį. Žinantį net kaip pergudrauti išmintingąjį ir gudrujį Čiuną, bei kaip sunaikinti nesugaunamąjį Pamišėlį.

Iš anglų kalbos vertė Petras Kazlauskas


Parašykite atsiliepimą apie "Pamišėlio kerštas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pamišėlio kerštas, kurią skaitytojams dovanoja Warren Murphy, Richard Sapir. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Warren Murphy, Richard Sapir su knyga Pamišėlio kerštas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pamišėlio kerštas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Warren Murphy, Richard Sapir. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pamišėlio kerštas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pamišėlio kerštas" perkama kartu