0

Pasakaitės mažiesiems

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasakaitės mažiesiems

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 26x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786090109618

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasakaitės mažiesiems" aprašymas
Knyga "Pasakaitės mažiesiems" - tai dar viena smagi amerikiečių autoriaus Richard Scarry knygelė.

Garsiųjų „Ką žmonės dirba visą dieną“ autorius ir iliustratorius Richard Scarry spalvingoje knygelėje „Pasakaitės mažiesiems“ perpasakoja visiems gerai pažįstamą „Raudonkepuraitę“, „Vilką ir ožiukus“, „Tris paršiukus“, „Auksaplaukę ir trys lokius“, „Brėmeno muzikantus" ir kitas jau klasika tapusias pasakaites.

Iš anglų k. vertė Zuzana Šiušaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakaitės mažiesiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasakaitės mažiesiems, kurią skaitytojams dovanoja Richard Scarry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Scarry su knyga Pasakaitės mažiesiems jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasakaitės mažiesiems patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Scarry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasakaitės mažiesiems palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasakaitės mažiesiems" perkama kartu