0

Pasąmonė ir religija

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (71%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasąmonė ir religija

  • Leidėjas: Lietuvos kultūros tyrimų institutas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955868347

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasąmonė ir religija" aprašymas

Monografijoje analizuojamas religijos vaidmuo dabarties pasaulyje. Konkrečiai joje nagrinėjama psichologinių determinantų svarba asmenybės religingumui, pagrindinės religijos funkcijos ir jų sklaidos ypatybės visuomenėje, sekuliarizacijos padariniai Vakarų kultūrai bei religinių pasąmonės struktūrų kaita globalizacijos sąlygomis. Knyga skiriama humanitarinių specialybių studentams, dėstytojams, visiems, besidomintiems sudėtingomis ir nevienareikšmėmis religijos ir psichologijos santykio problemomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasąmonė ir religija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasąmonė ir religija, kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Juknevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Juknevičius su knyga Pasąmonė ir religija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasąmonė ir religija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Juknevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasąmonė ir religija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasąmonė ir religija" perkama kartu