0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasimatymas su Lietuva

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 9.30 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-01-16 Viltė

Nesitikėjau, kad bus tokia puiki knyga. Ačiū.


2021-10-31 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasimatymas su Lietuva" aprašymas

Knygoje "Pasimatymas su Lietuva" aš parašiau tokią Lietuvą, kokią jaučiu. Aš iš tikrųjų didžiuojuosi, kad esu lietuvė, ir labai myliu šitą kraštą. Norėčiau, kad ir jūs pajustumėte tą pasididžiavimą, kurį surašiau į knygą. Galbūt čia nerasite itin naujų dalykų, bet kiekvienas rasite šį tą nauja – tai pažadu. Bent jau detalę, kurią galėsite įlipinti į savo žinojimo ir meilės dėlionę.

Man atrodo, tokios knygos reikėjo. Kad ją įteikdami galėtumėte pasakyti: tai kraštas, kuriame gimiau. O įteikti galite savo vaikams, draugams, tėvams ir nepažįstamiems užsieniečiams. Aš savo vaikams šią knygą įteiksiu būtinai. Edita MildažytėEdita Mildažytė – žinoma Lietuvos žurnalistė, prodiuserė, laidų ir renginių vedėja. 1987-aisiais pradėjusi dirbti radijo diktore, daugiau nei per 20 kūrybos metų sukūrė ir vedė keletą televizijos laidų, iš kurių itin populiari buvo „Bobų vasara“. O didžiausias projektas – „Bėdų turgus“ – Lietuvos televizijoje gyvuoja jau dešimtmetį. Naujausi Editos darbai – knyga "Pasimatymas su Lietuva" ir televizijos projektas „Europos vidury“.


  • Autorius: Edita Mildažytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: 23x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168676

2012-01-16

Nesitikėjau, kad bus tokia puiki knyga. Ačiū.

2011-12-13

\r\n man labai patiko

2011-12-08

super.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasimatymas su Lietuva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Edita Mildažytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasimatymas su Lietuva", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasimatymas su Lietuva" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasimatymas su Lietuva" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasimatymas su Lietuva"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edita Mildažytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasimatymas su Lietuva" perkama kartu