⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai" aprašymas

Netekti abiejų kojų – didžiulė kaina už tai, kad tave bent išklausytų. Nedažnai sutiksi žmogų, kuris atiduotų dar daugiau, bet vis dėlto tai buvo kaina, kurią sumokėjo 51-osios naikintuvų eskadros „Mölders“ naikintuvo pilotas Peteris Hennas už tai, kad parašytų šią knygą.

Tai – buvusio priešo knyga. Peteris Hennas tapo kariu tik todėl, kad jo šalis įsitraukė į karą, priešingu atveju, taikos metu, jis būtų buvęs eilinis lakūnas. Hennas paėmė į rankas ginklą, nes tikėjosi, kad vieną dieną galės padėti jį į šalį.

Peteris Hennas atsidūrė karo sūkuryje 1943 metais – tuo metu, kai vokiečių kariuomenei frontuose vis labiau nesisekė. Jis buvo išsiųstas į Italiją, sugrąžintas į Vokietiją, vėl išvyko į Italiją, kurį laiką praleido Rumunijos ligoninėse, dalyvavo beprotiškuose susirėmimuose antrajame fronte ir užbaigė karą Čekoslovakijoje, kai pateko į rusų nelaisvę, iš kurios ištrūko 1947 metais būdamas invalidas. Jį persekiojo nuolatiniai pralaimėjimai, viena nesėkmė po kitos, avarijos, šuoliai su parašiutu, siekiant išvengti mirties, prabudimas operacinėje, išsiskyrimas su kovos draugais. Kai, regis, likimas jo pasigailėdavo, nauja nelaimė vėl pateikdavo išbandymų...

Iš anglų kalbos vertė Rokas Sinkevičius


  • Autorius: Peter Henn
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267812

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Peter Henn pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Henn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paskutinis mūšis. Vokiečių naikintuvų aso atsiminimai" perkama kartu