⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslėpti veidai

4.2
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-29 IEVA

Labai sudėtinga kalba, bet gražiai parašyta. Knyga tokia sudėtingas ir dramatiškas, kaip ir jo kūryba. Patiko.


2023-01-31 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paslėpti veidai" aprašymas

Vienintelis Salvadoro Dali romanas "Paslėpti veidai" nukelia mus į keistą romantiško dekadentizmo atmosferą. Pasitelkęs vizualiai turtingą, beveik fotografišką kalbą, autorius aprašo aristokratų gyvenimus, jų iškrypusias aistras ir taurią meilę. Ekscentriškas, švaistūniškas aukštuomenės gyvenimo būdas simbolizuoja prieškario Europos nuosmukį. Knygos veiksmas, prasidėjęs 1934 metų Paryžiuje, ritasi iki Maltos, Šiaurės Afrikos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir vėl sugrįžta į Prancūziją, kur ir baigiasi paskutinėmis Antrojo pasaulinio karo dienomis.

Salvadoras Dali (1904-1989) - ispanų dailininkas, tapytojas, grafikas ir skulptorius, vienas žymiausių siurrealizmo atstovų ir svarbiausių XX amžiaus menininkų.

"Knyga... tokia kupina vizualinių išradimų, tokia sąmojinga, pripildyta beveik dikensiškos energijos, kad sunku nesutikti su arogantišku autoriaus savęs kaip genijaus vertinimu."
The Observer

"Nuo pat pirmo puslapio pakliūvate į senamadišką, barokišką romaną, tokį pat inteligentišką, ekstravagantišką ir fotografiškai precizišką kaip ir jo paveikslai... Dali pastebi viską."
Guardian


  • Autorius: Salvador Dali
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 608
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955236412
  • Vertėjas: Liucija Baranauskaitė Černiuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-29

Labai sudėtinga kalba, bet gražiai parašyta. Knyga tokia sudėtingas ir dramatiškas, kaip ir jo kūryba. Patiko.

2022-11-24

visai ne tai, ko tikėjausi, jei atvirai, ir esu šiek tiek nusivylusi. pradžioje buvo įdomu ir nors man patinka jo aprašomasis ir kraupus stilius, galiausiai neapkenčiau visų veikėjų.

2022-11-23

Ši knyga skirta ne kiekvienam. Daugeliui skaitytojų jos didžiulė apimtis ir kartais itin lėtas tempas atrodys nuobodu, tačiau mane patraukė keisti veikėjai ir jų istorijos, nors kartais knyga gali pasidaryti nuobodi ir reikalauja šiek tiek ištvermės skaityti.

2022-11-22

Ohh... Na, aš labai džiaugiuosi, kad turiu VIENINTELĮ Dali romaną... Tačiau pabandžius perskaityti šį pernelyg pretenzingą, pernelyg nuobodų kažkieno įnirtingo vakarėlio aprašymą, po pirmųjų 50 puslapių man kilo noras šaudyti sau į veidą...

2021-05-31

Man patiko, viskas kas susiję su Salvadoru - man yra tikras meno kūrinys

2021-05-21

Sunkiai skaitosi ši knyga. Salvadoras Dali yra išskirtinė pasaulio asmenybė, tad besidomintiems autoriaus siurrealistine kūryba dėl šio romano gali tekti nusivilti. Daug veikėjų, daug siužetinių linijų, potencialas gerai melodramai - tačiau ji ir neįvyksta.

Parašykite atsiliepimą apie "Paslėpti veidai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paslėpti veidai", Salvador Dali. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Salvador Dali su knyga "Paslėpti veidai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paslėpti veidai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salvador Dali. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paslėpti veidai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paslėpti veidai" perkama kartu