0

Pasprink

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-02-14 LORETA

"Perskaitęs keletą puslapių – daugiau nebenorėsi" - tai citata is sios knygos recenzijos. Ir tikrai, po dvidesimties puslapiu praejo betkoks noras skaityti toliau.

Informacija

Pasprink

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094030246

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasprink" aprašymas
Viktoras Mančinis sukūrė planą, kaip gauti pinigų, reikalingų sumokėti už sergančios motinos priežiūrą: restorane suvaidina, kad užspringo maistu, ir leidžia kokiam nors geradariui „ištraukti jį iš mirties nagų“. Pagal kinų tradiciją, jei kam išgelbėji gyvybę, tampi už jį atsakingas. O kai tų gelbėtojų šimtai, Viktorui kas savaitę plaukia čekiai... Be to, Viktoras pramogauja su draugeliu ir lanko mamytę, kuri pusę jo vaikystės praleido kalėjime. Juk ne taip paprasta atrasti save...
2016-02-14

"Perskaitęs keletą puslapių – daugiau nebenorėsi" - tai citata is sios knygos recenzijos. Ir tikrai, po dvidesimties puslapiu praejo betkoks noras skaityti toliau.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasprink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasprink, kurią skaitytojams dovanoja Chuck Palahniuk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chuck Palahniuk su knyga Pasprink jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasprink patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chuck Palahniuk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasprink palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasprink" perkama kartu