TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Plunksna

Kaina: 7,99 €
Kaina su kodu: 5,59 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plunksna" aprašymas

„Plunksnos“ dailininkę Kristiną Norvilaitę Tarptautinė vaikų ir jaunimo
knygos asociacija (IBBY) 2018 m. balandžio 7 d. apdovanojo premija – už
meniškiausias 2017 metų dvispalves iliustracijas.

Prancūzų dvasininko ir rašytojo Žeraro Besjero (Gėrard Bessiėre, g. 1928 m., 40-ies knygų autorius) apysaka apie katę Plunksną patraukia originalia forma (katė pasakoja apie save), subtiliu humoru, psichologiniu įžvalgumu. Autorius stebina gebėjimu įsijausti į katės nuotaikas ir suprasti jos potyrius, jis įtikinamai perteikia kunigo namų gyvenimo įvykius, regimus mažosios įnamės akimis. Neįkyriai, nemoralizuojant skelbiamos svarbios kasdienio bendravimo vertybės - nuoširdumas, supratingumas, paslaugumas, pasiaukojimas, ištikimybė.


Ši knyga "Plunksna" padeda atgauti dvasinę pusiausvyrą ir mažiems, ir suaugusiems skaitytojams, stiprina viltį, kad pasaulyje esama gerų ir paprastų nekintamų dalykų - gamta, namai, šeima, bičiuliai. Mažiesiems skaitytojams, augantiems kaime ar bent turintiems ten artimųjų, knyga primins kaime praleistas dienas, o miestiečiai vaikai ją skaitydami susipažins su kaimo gyvenimu, su išmintingu valstietišku požiūriu į gyvūnų pasaulį. Be kitų vertybinio ugdymo aspektų, šis kūrinys moko ir geriau pažinti gamtą, ją saugoti ir globoti.


Lietuviškai išleista knygelė apie paprastą Prancūzijos kaimo kunigą ir jo katę padės skaitytojams geriau pažinti šios šalies kultūrą, skatins susimąstyti, kas darytina, kad žmonių gyvenime atsirastų daugiau pastovumo, ramybės ir tikrumo, kad visi čia jaustųsi saugūs ir mylimi.


Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Terleckaitė

  • Autorius: Gerard Bessiere
  • Leidėjas: Krantai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 18x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955857211

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Plunksna"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Plunksna", kurį pristato Gerard Bessiere. Siūlome ne tik išsamų "Plunksna" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gerard Bessiere. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Plunksna". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Plunksna" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Plunksna" perkama kartu