0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 3.30 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" aprašymas

Biografinėje knygoje "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" pasakojama apie žymaus lietuvių rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino (1893-1967) gyvenimą.


Poetas, mokslininkas, filosofas, romanų ir dramų kūrėjas, profesorius, akademikas daugelį žavėjo vidine dvasine elegancija, spindėjo taurios asmenybės grožiu.


Knygoje "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" vaizduojami dramatiški šio rašytojo gyvenimo vingiai, jiems autentiškumo suteikia amžininkų paliudijimai, daugybė archyvinių dokumentų. Kūrėjo vidinį pasaulį padės atskleisti ir Putino dienoraščiai.

Pratarmė

Pratarmės vietoje

 

2013 metais išleista mano knyga „Išsivadavimas" apie rašytoją Vincą Mykolaitį-Putiną sukėlė nemažą susidomėjimą: ją palankiai vertino skaitytojai, esu gavęs malonių laiškų iš garbingų dvasiškių. Tais pačiais metais rašytojo gimtojo krašto - Prienų rajono — savivaldybė man suteikė pirmąją naujai įsteigtą Vinco Mykolaičio-Putino literatūros premiją.

Spaudoje buvo pareikšta ir kritinių pastabų. Į daugelį jų atsižvelgiau ruošdamas spaudai šį knygos variantą, gerokai jį papildžiau ir patikslinau. Per penkerius metus spaudoje buvo paskelbta naujų biografinių detalių, kurios taip pat pakoregavo ankstesnės knygos tekstą.

Autorius


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219067

Parašykite atsiliepimą apie "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Stasys Lipskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Lipskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" perkama kartu