0

Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 10.30 € (70%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094662980

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai" aprašymas

Lietuvos diplomatas, politikas, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis šioje knygoje "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai" pasakoja apie mūsų šalies diplomatų veiklą nuo nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais iki šių dienų.

Knygos autorius, būdamas tiesioginis diplomatinių kovų dalyvis, bendravo su valstybių vadovais, užsienio reikalų ministrais, aukščiausiais Europos Sąjungos ir NATO pareigūnais, gerai žinojo, kas vyksta ir politikos scenoje, ir jos užkulisiuose.

Baigdamas beveik ketvirtį amžiaus trukusią diplomatinę karjerą, A.Valionis, nevengdamas humoro bei ironijos atvirai pasakoja, ką regėjo savo akimis, atskleidžia, kaip Lietuva, pusę amžiaus buvusi ištrinta iš pasaulio žemėlapio, sugebėjo taip greitai išsikovoti tarptautinį pripažinimą ir per dešimtmetį nueiti nepaprastai sudėtingą diplomatinį kelią, atvėrusį jai duris į Europos Sąjungą ir NATO.

Knygoje "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai" prabilta ir apie vidaus politikos intrigas, kliudžiusias Lietuvos diplomatų darbui, šalies interesams žalą dariusias kai kurių politikų ir pareigūnų asmenines ambicijas.

„Politikos sūpuoklės“ – tai gyvas liudijimas apie pasiaukojamą Lietuvos diplomatų darbą sprendžiant sudėtingus tarptautinės politikos galvosūkius, kartais susiduriant ir su melu, klasta, apgavystėmis.

Parašykite atsiliepimą apie "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Antanas Valionis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Valionis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai" perkama kartu