TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.99 SoldOut

Knygos "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė" aprašymas

„Pavadinimas „Prarasto orumo beieškant“ glaudžiai susijęs su man rūpimu klausimu: kaip šių dienų Lietuvoje kalbėti ramiai, be isterikos ir sąskaitų suvedinėjimo, be neva patriotinių šūkavimų, bet ir be paniekos savo valstybei ir tautai, stengiantis pagrįsti ir aiškiai išdėstyti kiekvieną teiginį“, – knygos pratarmėje rašo T. Venclova.

Autorius spėja, kad dabartinėje Lietuvoje veikiau laikomas kontroversišku publicistu negu poetu, eseistu, filologu: „Tai manęs anaiptol nedžiugina, bet juntu, kad publicistine veikla kartais privalau užsiimti, ypač jeigu dauguma nutyli ar (bent mano požiūriu) klaidingai suvokia reikšmingus kraštui klausimus. Publicistika yra vienas iš būdų vykdyti pareigą tėvynei.“

Knygos pradžioje publikuojami tekstai, susiję su T. Venclovos emigracijos istorija, po jų sudėti įvairūs, paprastai politiniai, pasisakymai. Antrame skyriuje skelbiami straipsniai apie lietuvių santykius su kaimynais, toliau publikuojami straipsniai kultūros temomis ir interviu. Knyga baigiama atsiminimų pobūdžio esė.Parašykite atsiliepimą apie "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė", Tomas Venclova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Venclova su knyga "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Venclova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prarasto orumo beieškant. Publicistikos straipsnių rinktinė" perkama kartu