TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas

Kaina: 44,09 €
Kaina su kodu: 30,86 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2023-12-31 44.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas" aprašymas

„Pakeitus savo mąstymą, pasikeis ir savijauta“
Davidas D. Burnsas.

Pasauliniu bestseleriu tapusi psichiatro Davido D. Burnso knyga „Geros nuotaikos vadovas“ buvo tikras proveržis psichologijos ir psichoterapijos lauke.

Naujoji jo knyga „Puikios savijautos vadovas: naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas“ – taip pat reikšmingas leidinys, paremtas 40 metų trukusiais moksliniais tyrimais ir tikromis pacientų, sergančių psichinėmis ligomis, istorijomis.

Prislėgta nuotaika, nerimas, menka savivertė, neveiklumas, savęs kaltinimas ir kiti panašūs jausmai itin kamuoja protinių negalių turinčius žmones. Vis dėlto, panašūs stipresni ar silpnesni potyriai bei emocijos tam tikrais gyvenimo etapais aplanko beveik visus. Būtent todėl naujoji žymaus amerikiečių psichiatro Davido D. Burnso knyga „Puikios savijautos vadovas“ yra universali ir gali padėti ne tik sergantiems, bet ir norintiems užsiimti niūrių minčių prevencija. Autoriaus empatijos ir noro padėti persmelkti patarimai paskatins savyje ugdyti pozityvų požiūrį į gyvenimą, pritaikant naudingus, praktiškus, lengvai kasdienybėje pritaikomus pavyzdžius.

„Puikios savijautos vadovas“ – sistemingas bei moksliškai pagrįstas leidinys, atskleidžiantis ir akademinius, ir filosofinius žmogaus psichikos aspektus. Šią praktišką knygą galima vadinti ir dvasinės saviugdos vedliu, liudijančiu vieną tiesą – jūs galite jaustis puikiai.


  • Autorius: David D. Burns
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 540
  • Formatas: 15x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415027019
  • Vertėjas: Indrė Poliuškevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

David D. Burns pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David D. Burns tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas" perkama kartu