0

Ronja plėšiko duktė

Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ronja plėšiko duktė

  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955883630

2020-10-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ronja plėšiko duktė" aprašymas

Astrid Lindgren yra viena žymiausių vaikiškų knygų rašytojų pasaulyje. Jos kūriniai išversti į beveik šimtą kalbų. Autorės sukurtus personažus myli tiek vaikai, tiek suaugusieji. Su žymiąja Ronja iš knygos „Ronja plėšiko duktė“ gali konkuruoti nebent tik Pepė Ilgakojinė.

„Ronja plėšiko duktė“ – nuostabi pasaka apie draugystę. Ji šiek tiek primena vaikišką Romeo ir Džiuljetos versiją.

Ronja yra plėšikų vado Matiso duktė. Mergaitė auga plėšikų pilyje ir neturi nė vieno bendraamžio draugo. Klastingi nykštukai ir mažiukai miško striukumbukai yra jos nuolatiniai palydovai. Ronja tarsi laukinukė auga miškuose, o jos tėvas tikisi, kad ji vieną dieną ims vadovauti plėšikų gaujai.

Netikėtai kitapus tarpeklio apsigyvena nauja plėšikų gauja. Žinoma, jie ima konkuruoti tarpusavyje. Tačiau Ronjai tai mažai rūpi. Ją kur kas labiau domina priešiškos galvažudžių gaujos sūnus – mergaitė bendraamžis Birkas. Vaikai netrunka susidraugauti, kad ir kaip tai nepatinka jų tėvams. Maištaujantys bičiuliai net pabėga iš namų, taip priversdami susirūpinusias plėšikų gaujas susivienyti.

„Ronja plėšiko duktė“ – graži knyga apie vaikystę gamtoje, apie jaudinančią draugystę ir stiprų teisingumo jausmą. Tai pasaka, kurioje gėris privalo nugalėti blogį. Šilta istorija kviečia jaunuosius skaitytojus pasinerti į nuotykį. Astrid Lindgren knygos nenuvilia!

Švedų rašytoja Astrid Lindgren (pilnas vardas Astrid Anna Emilia Lindgren) gimė 1907-tais metais. Autorė sulaukė 92 metų. Po mirties Švedijos vyriausybė įsteigė jos vardo premiją skiriamą vaikų ir jaunimo literatūros kūrėjams. Taip pat autorė pagerbta ir kitais ypatingais būdais: rašytojos atvaizdą galime pamatyti ant švediškų kronų banknoto, o Astrid vardu pavadintas švedų palydovas.

Pati autorė pelnė ne vieną premiją, tarp jų gavo ir prestižinį, tarptautinį Hanso Kristiano Anderseno medalį.

Astrid Lindgren parašė apie trisdešimt knygų įvairaus amžiaus vaikams. Jos knygos išverstos į beveik šimtą kalbų. 2017-tais metais rašytoja užėmė ketvirtą vietą labiausiai verčiamų vaikų autorių sąraše. Iš viso parduota apie šimtas septyniasdešimt milijonų kopijų jos knygų. Rašytoja pasauliui padovanojo tokius legendinius personažus, kaip Karlsonas, Pepė Ilgakojinė, Emilis iš Lionebergos, broliai Liūtaširdžiai. Daugelis jos istorijų buvo ekranizuotos po kelis kartus, sukurti animaciniai filmai, spektakliai, žaidimai.

iš švedų kalbos vertė Eugenija Stravinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ronja plėšiko duktė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ronja plėšiko duktė, kurį parašė Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų Ronja plėšiko duktė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ronja plėšiko duktė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ronja plėšiko duktė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ronja plėšiko duktė" perkama kartu