0

Rubajatai

Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rubajatai

  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • ISBN ar kodas: 9789955477198

2021-01-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rubajatai" aprašymas
Knyga "Rubajatai" - tai persų rašytojo, astrologo, mago, matematikos ir algebros žinovo Omaro Chajamo nemirtingi ketureilio formos posmeliai, kuriuose telpa visa išmintis apie meilę, vyną, moteris, būtį, Dievą, mirtį ir amžinybę…
Tai išmintis ir tiesa, kurią daugelis didelių senosios ir naujosios Europos poetų tik pakartojo.

Vertė L. Broga

Parašykite atsiliepimą apie "Rubajatai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rubajatai, kurią skaitytojams dovanoja Omar Chajam. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omar Chajam su knyga Rubajatai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rubajatai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omar Chajam. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rubajatai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rubajatai" perkama kartu