⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rubajatai

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rubajatai" aprašymas

Knyga "Rubajatai" - tai persų rašytojo, astrologo, mago, matematikos ir algebros žinovo Omaro Chajamo nemirtingi ketureilio formos posmeliai, kuriuose telpa visa išmintis apie meilę, vyną, moteris, būtį, Dievą, mirtį ir amžinybę…
Tai išmintis ir tiesa, kurią daugelis didelių senosios ir naujosios Europos poetų tik pakartojo.

Vertė L. Broga


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rubajatai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rubajatai", Omaras Chajamas (Omar Khayyam). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Omaras Chajamas (Omar Khayyam) su knyga "Rubajatai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rubajatai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omaras Chajamas (Omar Khayyam). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rubajatai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rubajatai" perkama kartu