0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sandėris

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Sandėris


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 12.95 SoldOut
Knygos "Sandėris" aprašymas
Neįtikėtino populiarumo sulaukęs Simonos Ahrnstedt „Sandėris“ tapo tikra Švedijos literatūros sensacija!
Intriguojanti ir jaudinanti istorinė drama, netikėti veikėjų likimai, devyniolikto amžiaus Stokholmo aukštuomenės gyvenimas; visa tai subalansuota išties puikiam pramoginiam romanui.

1880-ųjų Stokholmas. Beatrisė Liovenstriom – ugninių plaukų, maištingo būdo, atkakli ir siekianti žinių mergina. Ją, visišką našlaitę, priglaudė dėdės šeima. Jaunoji mergina nevengia paprieštarauti konservatyviam visuomenės požiūriui į moteris, o tai kelia didžiulį nerimą dėdei.
Kartą operoje Beatričė sutinka skvarbių akių vyriškį, apie kurį kalba visa Stokholmo aukštuomenė, mat jis gyvena nepaklusdamas aukštuomenės taisyklėms. Setą savo ruožtu pakeri Beatričės protas ir drąsa. Ji nepanaši nė į vieną jo anksčiau sutiktą moterį.
Tačiau Beatričės ranka pažadėta senam grafui. Jis už santuoką Liovenstriomams žada atverti iki šiol buvusias uždaras aukštuomenės duris...

Iš švedų k. vertė Laima Bareišienė

  • Autorius: Simona Ahrnstedt
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090117712

Parašykite atsiliepimą apie "Sandėris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sandėris, kurią skaitytojams dovanoja Simona Ahrnstedt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Simona Ahrnstedt su knyga Sandėris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sandėris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simona Ahrnstedt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sandėris palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sandėris" perkama kartu