0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)

Kaina internetu: 9,19 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)" aprašymas

Monografijoje "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta" tyrinėjamas santykis su autoritetu pasitelkiant psichoterapinių atvejų epizodų analizes, išskirtinį dėmesį teikiant sapnų ir simbolių aiškinimui, politinių represijų patirties įtakai. Atskleidžiamas autoriteto daugiasluoksniškumas ir funkcijos, aprašoma raiškos būdų ir reprezentacijų įvairovė, analizuojamas santykio su autoritetu poveikis vyro ir moters individuacijos procese, paliečiami autorystės, kūrybiškumo kilmės aspektai, transcendencinės patirties lygmuo.Parašykite atsiliepimą apie "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Gražina Gudaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Gudaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta (rusų k.)" perkama kartu