0

Šeimos egalitarizmas

  • Nuolaida knygai -91%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 9.50 € (91%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šeimos egalitarizmas

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094461187

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeimos egalitarizmas" aprašymas

Monografijoje "Šeimos egalitarizmas" analizuojama šeimos egalitarizmo problema.
Atsižvelgiant į namų ūkio savireguliacijos poveikį, pateikiama išorinių ir vidinių veiksnių imlumo ir atsparumo lyginamoji analizė. Suformuluota mokamo ir nemokamo darbo definicija bei nemokamo darbo namų ūkyje profesionalizacijos būtinumas.
Nagrinėjamos pagrindinės moterų problemos Lietuvos darbo rinkoje: nedarbas, diskriminacija, profesinės karjeros kliūtys.
Aptarta švietimo sistemos įtaka jaunimo pasirengimui vykdyti šeimos funkcijas ir profesionalizuotam darbui namų ūkyje atlikti.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos egalitarizmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šeimos egalitarizmas, kurią skaitytojams dovanoja Dalė Andreikėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalė Andreikėnienė su knyga Šeimos egalitarizmas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šeimos egalitarizmas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalė Andreikėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šeimos egalitarizmas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šeimos egalitarizmas" perkama kartu