0

Šiandien madam pareis vėliau

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Šiandien madam pareis vėliau

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090139028

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiandien madam pareis vėliau" aprašymas

Austrų rašytojos Susannos Kubelkos romanas „Šiandien madam pareis vėliau“ – neįprasta meilės istorija, kurioje netrūksta ir pikantiškų erotinių scenų, ir tauriausių jausmų.

Talentinga architektė Ticija iš Londono atvyksta į Paryžių - savo svajonių miestą. Čia žavinga mergina suvilioja geidžiamiausią miesto jaunikį - kavos gamintojų dinastijos įpėdinį Faustą.

Ticijai nėra kuo skųstis. Jos sutuoktiniui priklauso erdvus butas su vaizdu į Eifelio bokštą, prabangi rezidencija kaime. Tačiau Faustas turi vieną ydą: šis pasirodo besąs neištikimiausias vyras planetoje. Jis ne tik nuolat mezga naujus romanus, bet ir turi meilužę... su dviem jo vaikais.

Ticija galėtų susitaikyti su vyro elgesiu. Tačiau žavinga ir temperamentinga moteris nesiruošia sėdėti sudėjus rankų. Ji imasi iniciatyvos. Juk Paryžius – meilės ir naujų galimybių miestas, kur romantiškos pažintys slypi už kiekvieno kampo! Būtų nuodėmė tuo nepasinaudoti… Ar netikėtas atradimas nepakeis jos požiūrio į Fausto neištikimybę?

„Šiandien madam pareis vėliau“ pro rakto skylutę žvelgia į Paryžiaus aukštuomenės miegamuosius ir atskleidžia elito gyvenimo užkulisius. Tai - visoms save mylinčioms arba norinčioms pamilti moterims skirtas romanas. Jis tęsia erotikos temą, kurią vokiečių rašytoja Sussana Kubelka ėmė nagrinėti romane „Ofelija mokosi plaukti“. Kai kurie skaitytojai įvardija „Šiandien madam pareis vėliau“ kaip „moters bibliją“.

Vilniaus knygų mugėje ne kartą viešėjusi vokiečių rašytoja pasakoja, kad nusprendė rašyti moteriškomis temomis, nes moterų vidinis pasaulis daug sudėtingesnis, negu vyrų. Be to, apie vyrus-herojus prirašyta begalė romanų. Ji įsitikinusi, kad moterys turi ne pasitikėti vyrais, o pasinaudodamos savo talentais siekti savų tikslų, tų, kuriuos diktuoja jų norai, jausmai ir intuicija. Tokia pagrindinė ir Susannos Kubelkos romanų žinutė.

Susanna Kubelka – austrų kilmės rašytoja, šiuo metu gyvenanti Paryžiuje. Jaunystėje mokytoja dirbusi rašytoja yra filologijos mokslų daktarė, apgynusi darbą iš XVIII a. anglų literatūros. Milijonai jos knygų išverstos į 29 kalbas ir sulaukė populiarumo ne tik gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Iš vokiečių kalbos vertė Laima Bareišienė

Parašykite atsiliepimą apie "Šiandien madam pareis vėliau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiandien madam pareis vėliau, kurią skaitytojams dovanoja Susanna Kubelka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susanna Kubelka su knyga Šiandien madam pareis vėliau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiandien madam pareis vėliau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susanna Kubelka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiandien madam pareis vėliau palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiandien madam pareis vėliau" perkama kartu