0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.49 SoldOut
Knygos "Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje" aprašymas

Šioje knygoje "Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje" populiari paskaitininkė ir rašytoja Sandra Anne Taylor kalba apie amžinus ryšius, kurie sieja visas mūsų inkarnacijas - buvusias, dabartinę ir būsimąsias. Supratę, kaip esame susiję su savo tolima praeitimi, mes galime keisti dabartį ir planuoti ateitį.Autorė nagrinėja praeitų gyvenimų įtaka dabartinio gyvenimo įvykiams, paaiškina, kaip užkoduota neigiama praėjusių gyvenimų energija veikia mūsų dabartinę tikrovę. Šioje knygoje ji papasakoja daug atvejų, kaip tolimoje praeityje gautos psichologinės bei emocinės traumos atlydi žmogų į šį gyvenimą. Tik įsisąmoninę praėjusių gyvenimų įtaką, šie žmonės pakeitė dabartinio savo gyvenimo kryptį. Ir jūs išmoksite dekoduoti informaciją apie savo tolimą praeitį. Tada geriau suprasite dabartinį gyvenimą ir gausite įrankį, leisiantį išsigydyti emocines, psichologines ir netgi fizines žaizdas. Užuot neapgalvotai keliavę per gyvenimą ir tik automatiškai reagavę į įvykius, jūs suprasite tikrąją jų prasmę. Dabartis neatsiejamai susipynusi su praeitimi, ir tas audinys įspaustas mūsų sąmonėje. Ištyrę jo raštą ir spalvas, jūs rasite daug atsakymų, kaip padaryti savo gyvenimą prasmingesnį, sveikesnį ir džiaugsmingesnį.


Mūsų sąmonė egzistavo ir tada, kai šiame gyvenime nebuvome gimę, o kai gavome šį kūną, sąmonė į jį atsinešė anksčiau sukauptą informaciją ir mes dabar jaučiame jos poveikį, nors ir nesuprantame, kad tai yra ankstesnių gyvenimų aidas. Dabartis yra praeities tęsinys. Keliaudama per įsikūnijimus, mūsų sąmonė vis kaupia informaciją ir tas bagažas tolydžio didėja. Mūsų dabartinėje sąmonėje užkoduota viskas, ką esame patyrę per virtinę gyvenimų nuo pat laikų pradžios. Galima sakyti, kad tai yra karminis kodas. Mes nejaučiame jo buvimo, tačiau būtent jis drauge su kitais veiksniais kuria mūsų dabartinio gyvenimo scenarijų. Tačiau jūs neturite likti nežinioje. Laikas įsisąmoninti tuos elementus, kurie lemia jūsų likimą. Laikas iššifruoti praėjusių gyvenimų kodą.


Sandra Anne TaylorSandra Anne Taylor yra žinoma paskaitininkė ir rašytoja, bestselerių "Kvantinė sėkmė" ir "Sėkmės paslaptys" autorė. Pagrindinės jos temos - mūsų būtį lemiantis traukos dėsnis, asmeninės energijos kaupimas, reinkarnacija. Sandra Anne Taylor jau daugiau kaip 25 metus teikia žmonėms psichologines konsultacijas, moko atpažinti įvairių dvasinių ir fizinių problemų priežastis bei jas šalinti. Platus ir nedogmatiškas požiūris padeda jai siekti puikių rezultatų visose veiklos srityse.

Sandros Anne Taylor knygos išverstos į daugiau kaip dvidešimt kalbų ir skaitomos visame pasaulyje. Be to, ji dažnai pasirodo televizijos laidose, kalba per radiją ir rašo į populiarius žurnalus.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

TURINYS

TURINYSĮŽANGA / 9

 

Pirma dalis. LAIKO BANGOS / 15

1 IR VĖL Į GYVENIMO KELIONĘ / 17

2 APSILANKYMAS AMŽINYBĖJE / 28

3 SIELOS EVOLIUCIJA IR UŽKODUOTA SĄMONĖ / 45

 

Antra dalis. KARMINIO KODO PERSKAITYMAS / 55

4 ENERGINIS KŪNAS / 57

5 KAS MES ESAME? / 71

6 NEGATYVŪS ELGESIO MODELIAI / 84

7 ŠEŠIOS KARMINĖS PRIEŽASTYS / 97

 

Trečia dalis. PALEISKITE PRAEITĮ, IŠGYDYKITE DABARTĮ, IŠLAISVINKITE ATEITĮ / 121

8 KANČIOS DEKONSTRUKCIJA IR DŽIAUGSMO SUKŪRIMAS / 123

9 KODO PERRAŠYMAS / 138

 

10 SUSIPAŽINKITE SU SAVO DVASINIAIS VEDLIAIS / 153

11 PASINERKITE Į AMŽINYBĘ / 162

 

Apie autorę / 177

  • Autorius: Sandra Anne Taylor
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690228

Parašykite atsiliepimą apie "Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Sandra Anne Taylor parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sandra Anne Taylor tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slapta praėjusių gyvenimų jėga. Kas užkoduota jūsų sąmonėje" perkama kartu