0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę


2021-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę" aprašymas

Neurologas, daktaras David Perlmutter išgarsėjo knyga „Tylieji smegenų žudikai“, kurioje atskleidė neraminančią tiesą apie cukraus ir kitų greitųjų angliavandenių poveikį smegenims. Naujame leidinyje „Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę“ autorius tęsia darbą ir pasitelkęs naujausius mokslinius tyrimus kalba apie smegenų ir daugybės mikroorganizmų sąveiką.

David Perlmutter šioje praktinėje sveikos gyvensenos knygoje dėsto apie milijardus mikroorganizmų, kurie gyvena žmogaus viduje. Pasak autoriaus, jei kažkas sugebėtų juos surinkti iš mūsų organizmo bei nugramdyti nuo odos, susidarytų apie du litrus bakterijų.

Visa mikroorganizmų sistema veikianti kūne yra vadinama mikrobiomu, o knyga „Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę“ atskleidžia, kokį ryšį jis – mikrobiomas – turi su smegenimis.

David Perlmutter kalba apie tai, kad šiuolaikinė medicina yra tikrai stipriai pažengusi. Žmonės nebeserga kadaise mirtinomis laikytomis ligomis, sugebėjome pristabdyti ŽIV ir AIDS, medikai jau geba išgydyti tam tikras vėžio formas. Tačiau smegenų ligų, tokių kaip demencija, Alzhaimerio ir Parkinsono ligos ir t. t. diagnozuojama vis daugiau. Autorius aiškina, kuo jos susijusios su mirkobiomu, kuris vystosi nuo pat kūdikio gimimo ir kodėl tokia svarbi yra sveika gyvensena bei žarnyno būklė.

Knygoje „Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę“ skaitytojai ras ne tik teoriją, bet ir septynių dienų mitybos planą, kuris sustiprins smegenų sveikatą, o taip pat gale pateikiamas ir maisto papildų vadovas.

Daktaras David Perlmutter – neurologas, savo vardo smegenų tyrimo fondo steigėjas ir vadovas, Majamio universiteto Medicinos mokyklos docentas, autorius. Mokslininkas itin dažnai pasisako populiariose televizijos laidose, taip pat jo straipsniai nuolat pasirodo prestižiniuose sveikatos leidiniuose. Knyga „Tylieji smegenų žudikai“ tapo „New York Times“ bestseleriu ir sulaukė daugybės puikių skaitytojų atsiliepimų.

Kristin Loberg – profesionali rašytoja, kurios specializacija yra transformuoti geriausių pasaulio ekspertų žinias ir idėjas į plačiajai auditorijai skirtus ir skaitytojams suprantamus kūrinius, tad neabejokite, kad knygą skaitysite su malonumu.

Iš anglų kalbos vertė Michailas Aizenas.

Trumpas aprašymas privertė susirūpinti sveika gyvensena? Šio žanro knygų turime ir daugiau, tad kviečiame jas pirkti online. Be to, pas mus rasite leidinių visai šeimai, kuriuose ne tik moksliniai patarimai, bet ir įdomūs siužetai ar vaikų mėgiami veikėjai. Knygas įsigyti internetu verta labiausiai dėl to, kad čia pigiau, o ir lengviau išsirinkti, juk iš karto galite rasti apžvalgas, aprašymus, santraukas, patikrinti puslapių skaičių ar skaityti ištrauką. O dar ir akcijos bei išpardavimai, žadantys puikias kainas, visada po ranka!Parašykite atsiliepimą apie "Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

David Perlmutter, Kristin Loberg parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Perlmutter, Kristin Loberg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę" perkama kartu